Honey Dijon i inne gwiazdy house na EP-ce Beyoncé

Fot. Sony Music Poland
News
Beyoncé w wersji house

Niespełna tydzień po ukazaniu się najnowszej płyty Beyoncé na rynek trafiła EP-ka artystki z klubowymi remiksami singla Break My Soul.

Beyoncé w wersji house

Krążek Renaissance, królowej muzyki pop Beyoncé, który swoją premierę miał 29 lipca, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami okazał się mieć mocno taneczny charakter. Kontynuacją zanurzenia się amerykańskiej artystki w klubowych brzmieniach jest EP-ka Break My Soul, zawierająca remiksy ostatniego singla Beyoncé.

Swoje własne interpretacje utworu przygotowały gwiazdy muzyki house: Honey Dijon, legendarny producent z Chicago – Terry HunterWill.i.am z Black Eyed Peas oraz queerowa performerka Nita Aviance (której partner z House of Aviance, Kevin Aviance, został zsamplowany w numerze z ResistancePure/Honey). Całość płyty możecie odsłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Twoja elegancja, piękno, talent, etyka pracy i wizja są naprawdę inspirujące. Dzielenie się moimi chicagowskimi korzeniami muzyki house oraz czarną kulturą queer i trans z tobą i światem jest głębokie i emocjonalne. Jestem zaszczycona, pokorna, majacząca z radości i dumna

opowiadała niedawno o współpracy z Beyoncé Honej Dijon, która wsparła produkcyjnie artystkę w dwóch kawałkach pochodzących „Renaissance” – „Cozy” oraz „Alien Superstar”.

Z kolei sama tak opowiada o kulisach nagrywania albumu:

Tworzenie tego albumu pozwoliło mi znaleźć miejsce, by marzyć i uciec od strasznych wydarzeń na świecie. Pozwoliło mi poczuć się wolną i przeżyć przygody w momencie, gdy inne rzeczy stały w miejscu. Moją intencją było stworzenie bezpiecznej przestrzeni, bez ocen. Miejsca wolnego od perfekcjonizmu i nadmiernego myślenia. Miejsca, by krzyczeć, odpuścić i poczuć wolność. To była piękna podróż i eksploracja. Mam nadzieję, że znajdziecie w tej muzyce radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Was ona do ruchu. Ha! I żeby poczuć się tak silnymi i sexy, jakimi naprawdę jesteście.

Aktywny czas dla królowej pop

Przed wydaniem Renaissance, Bey wydała wersję a cappella Break My Soul. Wypuściła także wspólny album z Jay-Z zatytułowany Everything Is Love oraz brała udział w pracach nad ścieżką dźwiękową do produkcji The Lion King: The Gift.

Beyoncé – BREAK MY SOUL (ACAPELLA VERSION – OFFICIAL AUDIO)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →