Beyoncé z house’owym singlem „BREAK MY SOUL” – posłuchaj

fot. via Facebook Beyoncé
News

JIMEK lubi to! Najpopularniejsza amerykańska piosenkarka, Beyoncé, zaprezentowała dziś pierwszy singiel promujący jej najnowszy, długo wyczekiwany siódmy album Renaissance, który ujrzy światło dzienne w przyszłym miesiącu. Artystka, podobnie jak kilka dni temu znany kanadyjski raper Drake, zaskoczyła słuchaczy i fanów swoim nowym wcieleniem. Sprawdźcie!

Beyoncé – teraz house

I w sumie nic dziwnego, że Beyoncé postawiła na house. Kilka tygodni temu do mediów przedostała się informacja, że popularna Queen B współpracuje z Honey Dijon, która miała jej pomóc nagrać dwa utwory na nadchodzący album.

BREAK MY SOUL zdaje się potwierdzać te pogłoski, choć popularna didżejka i producentka z Chicago nie wyprodukowała akurat tego singla, możemy się spodziewać, że nadchodzący Renaissance, którego premiera zaplanowana jest na 29 lipca, będzie uniwersalną propozycją, która sprawdzi się zarówno w popularnych rozgłośniach radiowych, jak i na klubowym parkiecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie sprawdź: Drake wydał niespodziewany album z muzyką house

Kawałek został wyprodukowany przez… 5 osób! Wśród twórców kawałka, poza samą Queen B, znalazł się jej partner Jay-Z oraz The-Dream, Tricky Stewart, BlaqNmilD. Ponadto tekściarz R&B Fred McFarlane, który napisał Show Me Love, jest wymieniony jako współautor. Część tego utworu zawiera sampel z klasyka house Robin S. z 1990 roku, a oprócz tego – również fragmenty utworu Big FreediaExplode.

Beyoncé – BREAK MY SOUL

A jak Wam się podoba?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →