Drake wydał niespodziewany album z muzyką house

fot. kadr z teledysku „Falling Back”
News
Drake w wersji house

Drake wypuścił właśnie płytę taneczną zatytułowaną Honestly, Nevermind, która wypełniona jest po brzegi house'em.

Drake w wersji house

Niezapowiedziany wcześniej przez amerykańskiego rapera krążek trafił już do sieci. Nie jest to jednak jedyne zaskoczenie, jeśli chodzi o muzyczne poczynania Drake’a. Wydawnictwo Honestly, Nevermind znacznie odbiega od tradycyjnego brzmienia, do którego przez lata przyzwyczaił swoich fanów artysta. Jak się okazuje, Drake eksploruje na nim tech house i inne style muzyki tanecznej w rodzaju jersey club i amapiano.

Pozwalam, aby moja pokora zamieniła się momentami w odrętwienie, daję czasowi mijać, wiedząc, że mam wytrzymałość i potrzebę, żeby jako artysta spróbować czasem czegoś nowego. Pracuję z każdym oddechem w moim ciele, bo to właśnie praca, a nie powietrze, sprawia, że czuję, że żyję

– napisał Drake na swojej stronie Apple Music.

Fani zdziwieni i podzieleni

Na Honestly, Nevermind trafiły produkcje Black Coffee, Gordo, Alexa Lustiga oraz Beau Nox. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga Mukengerwa „Tresor” Riziki pojawia się jako drugi wokalista w kawałkach: Currents, Down Hill oraz Tie That Binds. Producentami wykonawczymi albumu są DrakeNoah „40” Shebib, menedżer Drake’a Oliver El-Khatib, Noel Cadastre oraz Black Coffee.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W mediach społecznościowych fani wyrazili swoje opinie na temat projektu, przy czym wiele osób wyraziło zdziwienie (nie zawsze w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zaskakującym stylem albumu. Honestly, Nevermind ukazało się za pośrednictwem wytwórni artysty – OVO. Jest to kolejny album Drake’a w tym labelu po wydanym w 2021 roku Certified Lover Boy, a także Dark Lane Demo Tapes z 2020 roku.

Drake Honestly, Nevermind house
fot. okładka płyty Honestly, Nevermind

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →