John Talabot i Arnau Obiols we wspólnym, ekscytującym projekcie

fot. xlr8r.com
News
John Talabot i Arnau Obiols - hiszpańka, gorąca krew

John Talabot oraz Arnau Obiols wydadzą album jako duet Mioclono. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na początek 2023 roku.

Debiut po kilku latach wspólnych sesji nagraniowych

Mioclono to projekt, który Oriol Riverola (aka John Talabot) i Arnau Obiols (aka Velmondo) powołali do życia w 2016 roku. Obaj muzycy pracowali wtedy w barcelońskim Angel Sound Studios i kontynuowali sesje nagraniowe w tym samym miejscu pod koniec każdego kolejnego roku. W końcu poskładali swoje nagrania w jedną całość, która przyjmie formę albumu studyjnego o tytule Cluster I.

Duet dokonał overdubingu swoich wczesnych nagrań, które zostały następnie zmiksowane i zmasterowane przez Gordona Pohla w Düsseldorfie w Niemczech. Projekt inspirowany jest epilepsją i miokloniami. Mioklonie to krótkie, mimowolne drgawki lub szarpnięcia mięśnia lub grupy mięśni, których doświadcza kilka osób z epilepsją, w tym Talabot i Obiols. Biorąc pod uwagę ten niesamowity zbieg okoliczności, ich nazwa wzięła się od hiszpańskiej nazwy myoclonus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cluster I, który obejmuje osiem utworów, swoją premierę będzie miał 17 stycznia. Pierwszych utworów z nowej płyty zatytułowanych kolejno Pell De Serp oraz Disobedience możecie posłuchać poniżej. Ten ostatni zawiera w sobie melorecytację wiersza Aleistera Crowleya Ahran.

John Talabot i Arnau Obiols – hiszpańka, gorąca krew

John Talabot to hiszpański twórca muzyki elektronicznej. Zaczynał od klasycznego techno, szybko jednak zwrócił się w stronę łagodnych melodii i jazzujących rytmów afro beatu. Kilka lat temu Pitchfork określił go „jedną z największych nadziei muzyki elektronicznej”.

Arnau Obiols to muzyk i DJ mieszkający w Barcelonie. Rezydent w klubie Nitsa. W swoim CV może pochwalić się również grę z Damo Suzuki, byłym wokalistą kraaut-rockowego zespołu Can.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →