John Talabot i Maria Arnal we wspólnym projekcie

Fot. Materiały prasowe
News
John Talabot z ekologicznym przesłaniem

John Talabot i Maria Arnal stworzyli 12-minutową kompozycję AIR, poświęconą problemowi zanieczyszczenia powietrza. Utwór zostanie zaprezentowany na Biennale Architektury w Wenecji.

John Talabot z ekologicznym przesłaniem

John Talabot i wokalistka Maria Arnal reprezentują w tym roku Katalonię na weneckim Biennale Architektury. Specjalnie na tę okazję, duet przygotował nagranie AIR, które będzie udźwiękawiać wystawę o nazwie air/aria/aire. AIR zostanie zaprezentowane jako wielokanałowa instalacja dźwiękowa, odtwarzana przez ponad 50 głośników. Wystawę będzie można podziwiać od 22 maja do 21 listopada. Koncepcja muzyki oparta jest na danych pochodzących z odczytów jakości powietrza w Barcelonie. Utworu możecie posłuchać poniżej:

Maria Arnal & John Talabot – AIR

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Powietrze, którym oddychamy

Wystawa, której pomysłodawczynią jest Olga Subirós, koncentruje się na powietrzu, jako dobru wspólnym i roli architektury w poprawie jakości powietrza, którym oddychamy. W badania zaangażowani byli eksperci z dziedziny architektury, urbanistyki, zdrowia i nauk środowiskowych, a także dwaj artyści Talabot i Arnal. Stereofoniczna wersja muzyki z wystawy zostanie wydana jako album w nowym sub-labelu Hivern Discs, AIRE.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →