Oto nowy, hipnotyzujący numer Junior Boys. Będzie też płyta

Fot. Designemusic.com
News

Junior Boys zapowiedzieli swój pierwszy od sześciu lat krążek. Premiera w październiku.

Wielki powrót Junior Boys

Minęło sześć lat, odkąd ontaryjski electropopowy duet Junior Boys wydał album Big Black Coat. W tym czasie Jeremy Greenspan współprodukował i miksował dwa albumy dla Jessy Lanzy, opłakiwał odejście ojca i zbudował studio w Hamilton, gdzie wraz z Mattem Didemusem nagrał swój szósty studyjny album, Waiting Game, który ukaże się 28 października za pośrednictwem City Slang.

Waiting Game ma na celu dać słuchaczowi trochę wytchnienia. Podoba mi się idea, że ludzie, będą słuchali jej w domu, po ciężkim dniu pracy i „wydychali” te wszystkie dźwięki z poczuciem ulgi, nawet jeśli ta ulga jest zabarwiona pewnym smutkiem

– tłumaczy Greenspan.

Do sieci trafił już singiel zapowiadający wydawnictwo. Utwór został zatytułowany Night Walk. Możecie go przesłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Junior Boys – Night Walk

Oczekiwanie na cokolwiek

Greenspan do pracy nad albumem zatrudnił amerykańskiego inżyniera Lou Clarka, poleconego przez jego wieloletniego inżyniera masteringu Boba Westona. Sprzęt, jaki został użyty do nagrania płyty, to m.in. ćwierćcalowy magnetofon Studer A80 z systemem redukcji szumów Dolby Spectral Recording (SR) oraz syntezatory i klawiatury typu Yamaha DX7 (które zostały podłączone do wzmacniaczy gitarowych i potem nagrane na mikrofonach).

Tytuły i teksty Waiting Game krążą wokół jednego tematu: uczucia oczekiwania na coś, cokolwiek, co ma się wydarzyć. Podczas spacerów po niesamowicie cichym Hamilton Greenspan uważniej przysłuchiwał się rozmowom innych ludzi. Kiedy usłyszał zdanie, które wydało mu się interesujące, zapisywał je słowo w słowo, a gdy natknął się na coś pięknego lub dziwnego, opisywał to lub tworzył rysunek.

Oto nowy, hipnotyzujący numer Junior Boys. Będzie też płyta
Fot. Deluxe.com

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →