Gwiazdy remixują Caribou

2 778
Zapowiedzi
Gwiazdy remixują Caribou

DJ Koze, Four Tet, Junior Boys, Ikonika, James Holden i inni znani artyści postanowili dokonać własnych interpretacji muzycznych utworów pochodzących z genialnego albumu Caribou - "Swim".

Caribou to pseudonim artystycznym pochodzącego z Kanady Dana Snaitha. Artysta posiada doktorat z matematyki, co przekłada się na sposób, w jaki interpretuje i tworzy muzykę elektroniczną pełną pulsujących rytmów oraz odgłosów z otaczającego świata. Wydany w kwietniu tego roku album „Swim” idealnie pokazuje kierunek, jaki obrał artysta. Materiał, który znalazł się na płycie obfituje w proste historie dotyczące związków i przemijania ubrane w energetyczny mix muzyczny.

 

 

Na początku listopada tego roku na sklepowe półki ponownie trafi album „Swim”, tym razem w remixach znanych gwiazd elektroniki. O muzyczne interpretacje utworów Caribou pokusili się m.in.: Four Tet, Junior Boys, Gold Panda, Ikonika, James Holden, Motor City Drum Ensemble czy też DJ Koze, który stworzył aż trzy remixy utworów pochodzących z krążka „Swim”.

 

Bez wątpienia album „Swim Remixes” jest jedną z najciekawszych propozycji płytowych, które w najbliższym czasie trafią na rynek muzyki elektronicznej. Osoby, które nie kojarzą wspomnianego albumu Caribou, zapraszamy do jego odsłuchu na końcu newsa. Ciekawych „Swim Remixes” polecamy muzyczną interpretację utworu „Leave House” w wykonaniu Motor City Drum Ensemble.

 

Caribou – Swim Remixes [City Slang]

Data wydania: 01.11.2010

 

 

Tracklista:
01. Odessa (Junior Boys Mix)
02. Leave House (Motor City Drum Ensemble Remix)
03. Sun (Altrice’s „Only What You Gave Me” Remix)
04. Jamelia (Gold Panda Remix)
05. Bowls (Holden Remix)
06. Kaili (Fuck Buttons Remix)
07. Leave House (Ikonika Remix)
08. Found Out (DJ Koze Remix)
09. Jamelia (DJ Koze’s Alarmclock)
10. Bowls (Gavin Russom’s Rework)
11. Sun (patten Remix)
12. Odessa (David Wrench’s Drumapella) ?
13. Odessa (Nite Jewel Remix)
14. Kaili (Walls Remix)
15. Odessa (DJ Koze’s Campfire)

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This PlayerCaribou – Leave House (Motor City Drum Ensemble Remix) by cityslang