Hot Chip i John Talabot jako hologramy na imprezie online

News

Filadelfijska ekipa imprezowa Making Time ogłosiła, że planuje obchodzić swoje 20-lecie, organizując 36-godzinny streaming z występami holograficznymi.

Hot Chip i inni na wirtualnej imprezie

Impreza rozpocznie się w piątek 2 października o godz. 13:00 i potrwa do godz. 13:00 w niedzielę 4 października. Na tym nietypowym wydarzeniu online „wystąpi” m.in.: Hot Chip, John Talabot, DJ Python, Otik, Optimo i wielu innych artystów.

Pełna nazwy eventu to MTXX: A Making Time 20th Anniversary TRANSCENDENTAL Social Distancing™ Celebration. Pomysłodawcą streamingowanego wydarzenia jest Dave Pianka, który rozpoczął serię Making Time w czasie trwającej pandemii koronawirusa. W ramach projektu odbyły się już imprezy m.in. z udziałem LCD Soundsystem, Bloc Party i The Strokes. Stream będzie można oglądać pod tym linkiem. Każdy jeden dolar ze sprzedaży biletów zasili konto akcji Black Lives Matter.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MTXX HOTCHIP holosampler

Nowa porcja muzyki od Hot Chip

Przypomnijmy, że Hot Chip 2 października wyda specjalny miks, który przygotuje na potrzeby projektu Late Night Tales. Znajdą się na nim cztery nowe nagrania od grupy, w tym tradycyjny cover, Candy Says The Velvet Underground oraz nagrania Fever RayNilsa FrahmaCharlotte Adigery czy Kaitlyn Aurelii Smith. Łącznie na wydawnictwo składać się będzie 19 utworów. Więcej o Late Night Tales przeczytacie tutaj.

Hot Chip – Candy Says (Late Night Tales: Hot Chip)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →