Tama na weekend: koncerty i imprezy. Kto zagra?

fot. thegroovecartel.com
Eventpromo
Tama Weekendowa kampania imprezowa

Gdy za oknem jest coraz zimniej, poznańska Tama zadbała o to, aby najbliższy weekend był wyjątkowo gorący. W piątek i sobotę w klubie wystąpią kolejno Masego, Gorgon City, Masejah oraz NTO.

Tama. Weekendowa kampania imprezowa

Piątkowa noc w Tamie należeć będzie do Masego i Gorgon City. Pierwszy z tych artystów to wokalista, samouk, autor tekstów, raper, DJ i multiinstrumentalista. Zapytany o to, czego chce od swojej kariery, odpowiada po prostu: „stworzyć doświadczenia, które ludzie zapamiętają i muzykę, która sprawi, że poczuję się dobrze”. Do samookreślonego gatunku „TrapHouseJazz” Masego wnosi humor i wrażliwość, jednocześnie dodając instrumenty, które pozornie tam nie pasują, takie jak saksofon.

Masego – Say You Want Me 

Po nim na deskach poznańskiego klubu zamelduje się Gorgon City, w skład którego wchodzą Kye Gibbon i Matt Robson-Scott. Duet od momentu powstania pierwszego singla na przełomie dekady zakorzenił się w globalnej kulturze tanecznej, oferując niesamowitą mieszankę wszelkiej odmiany house. Sprzedali ponad 10 milionów singli i zgromadzili ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie. Artyści występowali na największych wydarzeniach globu, takich jak Coachella, Glastonbury, Parklife, Tomorrowland czy EDC Vegas.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gorgon City – Imagination

Mesajah – Każdego dnia

Sobota przyniesie zmianę klimatu na jamajski. To właśnie wystąpi Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz – polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się od Natural Dread Killaz. W 2008 roku wydał swój pierwszy album Ludzie prości, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae. W ostatnim czasie artystę zobaczyć można także na ekranach kin w polskiej komedii Serce nie sługa, w której to wraz ze swoim zespołem zagrał epizodyczną rolę.

Na koniec zaś impreza z line-upem: NTO live, Mia Twin oraz Keytov. NTO to pseudonim Anthony’ego Faviera, pochodzącego z Marsylii DJ-a i producenta. Razem z artystami takimi jak Worakls, Joachim Pastor, Stereoclip i Joris Delacroix prowadzi wytwórnię Hungry Music. Najbardziej znane utwory NTO to Every Wall Is A Door, Invisible, Scar Tissue czy Le Chat.

NTO – Invisible 


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →