Luciano i Lulu Gainsbourg łączą siły

fot. materiał prasowy
News
Luciano & Lulu

Uznany producent Luciano połączył swoją twórczość z wszechstronnym francuskim artystą pop i kompozytorem nominowanym do dwóch nagród Grammy, Lulu Gainsbourgiem. Z tej wyjątkowej współpracy dwóch wirtuozów zrodziły się dwa magiczne i urzekające remiksy na płytę Lulu².

Perfect match

Między ulubionymi miejscówkami – Amsterdamem, Szwajcarią, Ibizą, Chile i Stanami Zjednoczonymi – obaj artyści zdołali jakoś się odnaleźć – mają to samo imię i tę samą głęboką pasję do muzyki. Artyści spotkali się po raz pierwszy w Amsterdamie, gdzie od razu złapali bardzo dobry kontakt. Pochodzący z Paryża piosenkarz i kompozytor muzyki pop Lulu Gainsbourg w rozmowie z Luciano, dzieląc się swoją wiedzą o klubach i doświadczeniami z muzyką elektroniczną, zdał sobie sprawę, że pomimo posiadania wykształcenia muzycznego i studiów w Berklee College of Music w Bostonie, chciałby podjąć nowe wyzwanie – stworzyć coś klubowego.

Lulu Gainsbourg – Jeux d’enfants

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Zaledwie rok po tych wydarzeniach Luciano dał drugie życie kawałkom Gainsbourga, Opening oraz L’enfance, które pochodzą z jego najnowszej płyty Replay. Wydawnictwo Lulu² stanowi świetną zapowiedź dalszej współpracy tandemu. Magiczne i energiczne remiksy zabiorą Was w podróż do dwóch różnych światów, które spotykają się, by stać się jednością. Rzeczywiście, ci dwaj wielcy podróżnicy uwielbiają wyrażać swoją miłość do różnych kultur poprzez brzmienie. Wydawnictwo Lulu² jest już dostępne w streamingach, a także na winylu, w cenie 18 euro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lulu Gainsbourg – Opening (Luciano Remix)

Lulu Gainsbourg – L’enfance (Luciano Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →