Techno wraca do teatru! Luciano zagra na otwarciu kultowej londyńskiej miejscówki

Fot. Ticketweb
News
Luciano na otwarcie legendarnej miejscówki

Legendarne miejsce w Camden zostanie ponownie otwarte dla publiczności w przyszłym tygodniu po gruntownym remoncie i pożarze, który wybuchł tam ponad dwa lata temu. Na początek wystąpią Luciano i Arcade Fire.

Luciano na otwarciu legendarnej miejscówki

Po raz pierwszy od marca 2019 roku KOKO w Camden będzie gospodarzem weekendu pełnego koncertów i live actów. W piątek 29 kwietnia na scenie pojawi się kanadyjska grupa indie-elektroniczna Arcade Fire, a dzień później zamelduje się na niej Luciano, szwajcarsko-chilijski DJ i producent. Muzyka na żywo wraca do historycznego teatru w północnym Londynie dwa lata po tym, jak wybuchł w nim niszczycielski pożar.

Jesteśmy jak zawsze zaangażowani w ochronę naszej 120-letniej spuścizny kulturalnej i wspieranie kolejnych pokoleń muzyków oraz dynamicznej i wciąż rozwijającej się londyńskiej sceny muzycznej. Z niecierpliwością czekamy, by powitać wszystkich ponownie w KOKO wiosną 2022 roku.

– czytamy w informacji prasowej

KOKO w ogniu

Przypomnijmy, że 6 stycznia 2020 roku w wiktoriańskim teatrze płomienie pojawiły się w samym środku projektu renowacji i odnowy budynku. Do zakończenia prac brakowało wtedy jedynie dwóch miesięcy. W pożarze ucierpiało prawie 30% dachu budynku. Ostatecznie szeroko zakrojony projekt przebudowy tego historycznego obiektu pochłonął 70 milionów funtów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po weekendowych uroczystościach związanych z ponownym otwarciem, w KOKO wystąpią: Honey Dijon, Patrice Rushen, PC Music, Kerri Chandler, Overmono, Chase & Status, Moses Sumney, Jayda G, Mulatu Astatke, Todd Terje, 2ManyDJs, Scratcha DVA, Ibeyi i Jorja Smith.

Pełny program imprezy i ceny biletów na występy Luciano i innych wykonawców możecie sprawdzić tutaj.

techno teatr Luciano
Fot. Ticketweb

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →