Techno wraca do teatru! Luciano zagra na otwarciu kultowej londyńskiej miejscówki

Fot. Ticketweb
News
Luciano na otwarcie legendarnej miejscówki

Legendarne miejsce w Camden zostanie ponownie otwarte dla publiczności w przyszłym tygodniu po gruntownym remoncie i pożarze, który wybuchł tam ponad dwa lata temu. Na początek wystąpią Luciano i Arcade Fire.

Luciano na otwarciu legendarnej miejscówki

Po raz pierwszy od marca 2019 roku KOKO w Camden będzie gospodarzem weekendu pełnego koncertów i live actów. W piątek 29 kwietnia na scenie pojawi się kanadyjska grupa indie-elektroniczna Arcade Fire, a dzień później zamelduje się na niej Luciano, szwajcarsko-chilijski DJ i producent. Muzyka na żywo wraca do historycznego teatru w północnym Londynie dwa lata po tym, jak wybuchł w nim niszczycielski pożar.

Jesteśmy jak zawsze zaangażowani w ochronę naszej 120-letniej spuścizny kulturalnej i wspieranie kolejnych pokoleń muzyków oraz dynamicznej i wciąż rozwijającej się londyńskiej sceny muzycznej. Z niecierpliwością czekamy, by powitać wszystkich ponownie w KOKO wiosną 2022 roku.

– czytamy w informacji prasowej

KOKO w ogniu

Przypomnijmy, że 6 stycznia 2020 roku w wiktoriańskim teatrze płomienie pojawiły się w samym środku projektu renowacji i odnowy budynku. Do zakończenia prac brakowało wtedy jedynie dwóch miesięcy. W pożarze ucierpiało prawie 30% dachu budynku. Ostatecznie szeroko zakrojony projekt przebudowy tego historycznego obiektu pochłonął 70 milionów funtów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po weekendowych uroczystościach związanych z ponownym otwarciem, w KOKO wystąpią: Honey Dijon, Patrice Rushen, PC Music, Kerri Chandler, Overmono, Chase & Status, Moses Sumney, Jayda G, Mulatu Astatke, Todd Terje, 2ManyDJs, Scratcha DVA, Ibeyi i Jorja Smith.

Pełny program imprezy i ceny biletów na występy Luciano i innych wykonawców możecie sprawdzić tutaj.

techno teatr Luciano
Fot. Ticketweb


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →