Ólafur Arnalds pokazał swoje studio i kulisy produkcji. Magia!

fot. Ólafur Arnalds breaks down his Grammy-nominated track Loom (feat. Bonobo)
Lifestyle News Technologia
ÓLAFUR

Islandzki muzyk Ólafur Arnalds rozkłada swój nominowany do nagrody Grammy utwór Loom, który powstał we współpracy z Bonobo, tworząc alternatywne zakończenie przy użyciu jego ulubionych bibliotek z wtyczki Spitfire Audio. Sprawdźcie, jak brzmi!

Ólafur Arnalds – w cieniu sukcesu Kiasmos

Ólafur Arnalds szerokiej publiczności jest znany przede wszystkim z udziału w duecie Kiasmos, który w połowie ubiegłej dekady stał się jednym z najbardziej ulubionych zespołów elektronicznych w naszym kraju. Jako ciekawostkę dodam, że fanem tej muzyki jest komik Grzegorz Halama. Patrząc na imponującą dyskografię islandzkiego multiinstrumentalisty projekt, który przyniósł mu rozgłos, jest tak naprawdę… poboczny.

Kiasmos – Live 2015

Pod koniec 2020 roku Ólafur wydał album Some Kind Of Things, o którym pisał Kamil Downarowicz. To na tym nagraniu gościnnie znalazł się Bonobo w utworze, który został nominowany do nagrody GrammyLoom.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bonobo i ja spędziliśmy kilka dni w studiu, po wspólnych podróżach i biwakach na islandzkich wyżynach, mając tylko na celu spędzenie czasu przy muzyce. Loom to jedna z piosenek, które wyszły z tych sesji i w miarę upływu czasu, kiedy zacząłem pisać resztę albumu, ciągle do niego wracałem. Ta spokojna energia jest doskonale odwzorowana w pięknym teledysku autorstwa Neelsa Castillona. To prawdziwe świadectwo zagubienia się w chwili.

– podsumował Ólafur Arnalds podczas premiery materiału

Ólafur Arnalds, Bonobo – Loom

Ólafur Arnalds – jak się zainspirować

W najnowszym filmiku Spitfire Audio islandzki muzyk pokazuje, jak zmienia aranżacje swojego hitu Loom, pracując z różnymi wtyczkami, m.in. ze Stratus, a także Moogiem oraz fabfilterem. Dzięki przytrzymaniu jednego klawisza bądź akordu łatwo można się zatracić w wyjątkowych, inspirujących chmurach harmonicznych oraz brzmieniach, które ewoluują i zanikają.

Ólafur Arnalds breaks down his Grammy-nominated track Loom (feat. Bonobo)

Wyjątkowa kolekcja czterech obszernych bibliotek dźwięków Ólafura Arnaldsa jest dostępna w cenie 929 euro na stronie Spitfire Audio.

Crafting Evolving Textures With The Ólafur Arnalds Collection

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →