Oskar Szafraniec – remix Glenn Underground i współpraca labelu Deset z Luciano

News
Oskar Szafraniec - She's Lost EP

Oskar Szafraniec, czyli jeden z najciekawszych polskich producentów, mieszkający w Berlinie, nie zwalnia wydawniczego tempa. Niebawem pojawi się jego najnowsze dzieło - She's Lost EP.

Oskar Szafraniec

Przypominam jako ciekawostkę, że Oskar aka Oscar Burnside był uważany kiedyś za najmłodszego producenta muzyki techno w Polsce. Eksperymenty z ciężkimi, elektronicznymi brzmieniami rozpoczął już w wieku 10 lat, a zanim poszedł do liceum, miał już na koncie debiutancki album. Po przeprowadzce do Berlina współpracował z wieloma artystami, m.in. z legendą rave’owej sceny brytyjskiej jaką jest A Guy Called Gerald.

Dotychczasowe wydawnictwa Oskara to The Suicide, Water Under Dream oraz winyl z 2015 roku dla AIRA Series (label Rawax), na którym znalazły się utwory jego oraz Ricardo Villalobosa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oskar grywał z takimi artystami jak: Mount Kimbie, Redshape, Deepchord, POLE, Nick Hoppner, Xhin, czy Etapp Kyle. Zapewne znacie jego release’y dla wytwórni Curtea Veche, Rawax czy labelu Gela Abrila Closed Circuits.

Oskar Szafraniec feat. Very Addictive – Borderline (Gel Abril Remix)

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak Piotr Bejnar po mistrzowsku zremixował utwór Oskara z EPki Floating dla Traum Schallplatten, na której znalazły się cztery tracki i remiksy od takich artystów jak Bejnar, Herck, Ron Flatter i Maharti.

Oskar Szafraniec – Dirty Heart (Piotr Bejnar Remix)

Oskar Szafraniec – jego wytwórnia Deset we współpracy z Luciano

Wytwórnia Deset, którą Oskar prowadzi ze swoim przyjacielem Caruan, będzie miała swój showcase na Ibizie, podczas imprezy Vagabundos w Amnesii! Ten sezon to współpraca Oskara min. z Michałem Ziętarą oraz …Luciano, który zagrał również w tym roku w Club der Visionaere podczas imprezy Deset.

Oskar Szafraniec & Michał Ziętara – Marin, posłuchaj

Oskar Szafraniec, Caruan – She´s Lost EP, premiera 12 lipca

Tymczasem 12 lipca label wydaje najnowsze dzieło Caruan i Oskara She’s Lost EP. Jeden z  remiksów pochodzi od Glenn Underground! Posłuchajcie.

Caruan b2b Oskar Szafraniec – Deset Showcase at Club der Visionaere Berlin

Przypominamy też miks duetu w Club der Visionaere, który uległ ostatnio pożarowi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →