Sanktuarium. Święte miejsce muzyki w XVI-wiecznej kamienicy

Mat. organizatora
Eventpromo

Już 25 marca w Krakowie swoją działalność zainauguruje Sanktuarium. Nie jest to jednak zwyczajny klub czy cykl imprez. To nowy koncept, który łączy w sobie wiele elementów mających wpływ na to, w jaki sposób uczestnicy będą przeżywać nadchodzące doznania. Co czeka nas we wnętrzu starej kamienicy przy ulicy Floriańskiej? Przekonajcie się.

Elektronika uwielbia każdego rodzaju przestrzeń, lecz szczególnie dobrze wybrzmiewa w miejscach, do których… pozornie nie pasuje. Sanktuarium, określane przez włodarzy mianem “świętego miejsca muzyki”, urzeka już po samych zdjęciach, a gdy wyobrazimy sobie, że w tych wnętrzach usłyszymy klubowe brzmienia i zobaczymy tłum tańczących do nich ludzi, to ekscytacja zaczyna niebezpiecznie rosnąć…

Sanktuarium

Sanktuarium. Co kryje tajemnica?

Jak sami opisują, zdradzając nieco tajemnicę stojącą za tym Sanktuarium i jednocześnie jeszcze bardziej pobudząc naszą wyobraźnię i ciekawość:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Właściciel miejsca, tajemniczy Claudio Cardinale, to ekscentryczna i kojarzona postać w Krakowie, której na pewno nie da się zaszufladkować. Słynie z tego, że zawsze idzie pod prąd równocześnie udowadniając, że każdy może kreować swoją własną rzeczywistość. To właśnie jego niecodzienna wyobraźnia spowodowała, że powstała nowa przestrzeń “Sanktuarium”.

Od początku podkreślane są zasady wzajemnego szacunku i tolerancji dla wszystkich osób, które przekroczą progi Sanktuarium. Chodzi o stworzenie inkluzywnej przestrzeni, w której każdy będzie czuć się dobrze, bez względu na jakiekolwiek różnice. Tu nie ma podziałów – wszyscy są równi i wszystkich łączyć ma chęć wspólnego przeżywania muzyki.

Sanktuarium

Sanktuarium. Przyjdź, a zostaniesz nagrodzony

Wróćmy do samego miejsca. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze XVI-wiecznej kamienicy, zlokalizowanej przy ulicy Floriańskiej 18. Już samo dotarcie tutaj ma stanowić nagrodę. Trzy eleganckie sale, subtelne oświetlenie, ekstrawagancki wystrój wnętrza, doskonała muzyka oraz różne pokazy artystyczne sprawią, że każdy, kto już do nas dotrze, zostanie – zapewniają włodarze.

Sanktuarium

Sanktuarium – otwarcie. Kto zagra?

Inauguracja działalności Sanktuarium nastąpi w sobotę, 25 marca. Tego wieczoru zagrają:

Michal Zietara
Nowosad
Claudio Cardinale
Deaf Can Dance b2b BEXA

Sanktuarium – bilety

Zasady uczestnictwa oraz zakupu biletów opisane zostały na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →