Październik w Sfinks700. Sprawdźcie, co będzie się działo

Eventpromo
Sfinks700

Sfinks700 słynie z mocnych imprez i wydarzeń, które nawet największego domatora wyrwą z mieszkania i zachęcą do spędzenia nocy na mieście. Październik zapowiada się szczególnie ekscytująco - jeszcze się nie zaczął, a ogłoszenia już sprawiają, że można przebierać nogami z niecierpliwości. Do zobaczenia wkrótce - dobrze wiecie gdzie.

Sfinks700 – all night(s) long

Lubimy letni okres, lecz jesienno-zimowe klimaty też tworzą swoją, unikalną atmosferę. Gdy na zewnątrz jest zimno, miło jest wniknąć w duszny parkiet, między ludzi tak samo nakręconych na dobre, elektroniczne brzmienie. Sfinks700 już od dawna troszczy się o to, by takich wrażeń nam nie zabrakło i robi to fenomenalnie. Tak naprawdę, dopiero październik otworzy ten właściwy sezon na mocno klimaciarskie rave’y, a sopocki klub już atakuje nas mnóstwem propozycji. Co wybrać? Czy właściwie trzeba wybierać? Nie trzeba – tam jak najbardziej można bawić się przez cały weekend.

Sfinks700

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sfinks – 9 lat imprez

Trochę się już w tym Sfinie działo, prawda? Pamiętacie Wasze pierwsze kroki w tym miejscu? Pierwszą imprezę, na której tam byliście? Niezliczone nieprzespane noce dla włodarzy klubu są wyłącznie motywacją, by każdy kolejny weekend wyglądał właśnie w ten sposób. Wy i my w jednym miejscu, wspólnie imprezując, wspólnie się bawiąc, wspólnie spędzając czas. Celebracja urodzin lokalu oczywiście będzie wyjątkowa nocą, podczas której zagrają: Early Robots, John Waiter, Cranz, Random Sequence, Evius oraz Deaf Can Dance. Co powiecie o takim line-upie?

Early Robots – You Will Never Walk Alone

9 urodziny Sfinksa | Secret Cinema – 3 października, Sfinsk700, Sopot – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Sfinks – ta jedna noc

Kolejną propozycją jest powrót do znanego cyklu, który już nie raz gościł w sopockim klubie. Sztuka, kontemplacja malarstwa i uleganie instynktom na dancefloorze. Będzie undergroundowo i niekonwencjonalnie, czyli dokładnie tak, jak lubicie. Powoli wraca Sfinks700, którego pamiętacie sprzed pandemii. Jakościowo – wciąż na poziomie. Ilościowo – no właśnie, nadal z pewnymi ograniczeniami. Mimo tego, eventy się dzieją, goście przychodzą, a w klubie muzyka dudni. O właściwą oprawę na One Night In Sopot zadbają tym razem Staryk, zaVVatjacy oraz Kajko.

Staryk – Groovy

One Night In Sopot – 10 października, Sfinks700, Sopot – bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Sfinks700 – wydarzenia, bilety

Wszystkie wydarzenia w sopockim klubie odbywają się zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Ilość wejściówek na poszczególne imprezy jest ograniczona. Bilety na wydarzenia można nabyć na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →