Temperamental z kolejną imprezą IOSound w Sfinksie. W roli głównej wystąpi Biesmans

Fot. Marie Staggat
Eventpromo
Biesmans

Prowadzony przez Microba projekt Temperamental odpowiedzialny jest za imprezy IOSound. Organizowana od wielu lat w sopockim Sfinksie po raz ostatni w tym roku zaprosi gości w ramach wydarzenia z udziałem belgijskiego wirtuoza syntezatorów, Biesmansa.

Biesmans wraca do Polski

„Czasami wystarczy jedna rzecz, która pozwoli odnaleźć sens życia i określić kierunek dalszego rozwoju” – czytamy początek opisu wydarzenia IOSound w/ BIESMANS by Temperamental i już wiemy, że będzie ciekawie. Podobnie jak lata młodzieńcze Jorisa Biesmansa, dorastającego na belgijskiej wsi w latach 90., który styczność z pierwszym syntezatorem miał w wieku 8 lat. 30 lat później już jako rezydent belgijskiego Watergate prezentuje szerokie spektrum muzyczne, zdobywając kolejne światowe parkiety.

Sfinks700 w ostatnich tygodniach gościła wiele uznanych nazwisk ze świata elektroniki. Warto w tym miejscu wspomnieć o Adana Twins, SPFDJ, Mano Le Tough czy Mefjusie. Kolejnym artystą z Zachodu, który w najbliższym czasie odwiedzi Sopot, będzie goszczący regularnie w playlistach największych sław Biesmans.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Belg prawdziwą furorę zrobił dzięki wydawnictwom w Aeon i Correspondant oraz swojemu unikalnemu podejściu do melodyjnego house i techno. Cechujący się niespożytym pokładem energii i umiejętnościami za konsolą artysta trzeciego grudnia odwiedzi Trójmiasto po raz pierwszy w historii. U jego boku jedną scenę dzielić będą wspomniany Microb, Tuxedo oraz Pysh. „Fontannę” przejmie ekipa Nomads za sprawą Fresha, Tweena, Easta, Drwala, Swen Wita, Borregę i KVLBAC.

Bisemans. Bilety w sprzedaży

Druga pula biletów na wydarzenie z udziałem Biesmansa dostępna jest w sprzedaży w cenie 45 zł. Po zakup wejściówki odsyłamy na stronę Biletomat.pl.
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →