Selekcja: Cranz

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Cranz.

1. Czego właśnie słuchasz?

Codziennie staram się wykorzystywać każdą wolną chwile na szukanie i poznawanie nowej muzyki. Od kilku dni katuje Trancemaster – Neptune’s Orb czyli piękne połączenie muzyki trance z techno. Bardzo spodobało mi się również najnowsza EP-ka Troy’a dla Klockworks. A obecnie (dosłownie) słucham ambientu, który doskonale mi daje się skupić na swojej codziennej pracy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

2. Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend nigdzie nie gram. Ze względu na natłok pracy nad nowym projektem oraz imprezami, które niebawem będę organizował byłem zmuszony odpuścić kilka bookingów. Lecz znajdę w tę sobotę czas, aby pobawić się w Sfinksie na imprezie Rezonansu, na którym wystąpi między innymi Oscar Mulero oraz Deep Space Helsinki.
Mnie zaś w najbliższym czasie będzie można usłyszeć 10 marca w Sfinksie na imprezie Playground z I Hate Models oraz 17 marca na Revive Festiwal 2018.

3. 5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

To dość trudne pytanie, bo staram się regularnie zmieniać zawartość swojej playlisty. Lecz posiadam takie utwory, po które często sięgam.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →