Luciano w szpitalu po poważnym wypadku

Fot. DjMag.com
News
Luciano uległ wypadkowi samochodowemu

Szwajcarsko-chilijski DJ i producent Luciano przez 28 godzin nie mógł przypomnieć sobie, co się wydarzyło.

Luciano wylądował w szpitalu

Lucien Nicolet, pięciokrotny zdobywca DJ Awards, znany szerzej jako Luciano, uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Prowadząc auto, w którym podróżował z nim jego najlepszy przyjaciel, muzyk uderzył w roztargnionego rowerzystę. Cyklista przeleciał nad swoim pojazdem i samochodem. Auto wylądowało na poboczu drogi.

U mężczyzn podróżujących samochdoem nie stwierdzono żadnych zewnętrznych obrażeń, jednak sam Luciano doznał wstrząśnienia mózgu i stracił pamięć na 28 godzin – nie mógł przypomnieć sobie, co się wydarzyło pomiędzy momentem, kiedy wsiadł do auta i wylądował w szpitalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na szczęście obecnie popularny DJ czuje się już dobrze i odzyskał wspomnienia z wypadku. W swoim poście zamieszczonym na Instagramie dziękuje za pomoc pielęgniarkom i lekarzom oraz uspokaja fanów, że wszystko jest z nim już w porządku.

Nadal jestem na obserwacji, lekarze sprawdzają, czy muszę zostać przeniesiony do innego szpitala. Jestem wdzięczny wszystkim pielęgniarkom oraz wszystkim moim przyjaciołom, rodzinie, która dała mi wsparcie w tym niepokojącym rozdziale życia. Nie mogę się doczekać, aby wrócić do was wszystkich ASAP!

– napisał Luciano.

Weteran sceny

Luciano swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1993 roku, a cztery lata później spróbował po raz pierwszy swoich sił jako producent. Od wczesnych lat 90. Luciano był promotorem imprez w klubach Sense Club oraz Encuentros con la Technocultura, na których częstymi gośćmi byli m.in. Senor Coconut AKA Atom Heart, Ricardo Villalobos, Dandy Jack & brother Adrian Schopf, Washington Miranda, Argenis Brito, Microman.

Luciano – Boiler Room Miami


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →