Ricardo Villalobos – artysta miał „bardzo ciężki” wypadek w Alpach

fot. materiały prasowe artysty
Lifestyle News
Villalobos 2022

Nie najlepsze wieści ze Szwajcarii. Znany didżej i producent muzyczny Ricardo Villalobos mocno ucierpiał podczas zjazdu na nartach. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża. O wypadku artysty poinformował jego przyjaciel Luciano za pośrednictwem Instagrama. Sprawdźcie szczegóły!

Ricardo Villalobos zerwał więzadła w Szwajcarii

Popularny niemiecki didżej i producent microhouse chillijskiego pochodzenia pojechał do Szwajcarii, gdzie miał ponownie wystąpić na alpejskim festiwalu Caprices, odbywającym się w resorcie narciarskim Cras-Montana w malowniczo położonym kantonie Valais na południu kraju.

Caprices Festival – aftermovie 2020

Zobacz także: Nie dla „woo woo” i „ooh ooh” na imprezach house, czyli „typowo nietypowa” amerykańska petycja

Niestety tego wyjątkowego wydarzenia łączącego dobrą zabawę z aktywnym wypoczynkiem Villalobos nie będzie mógł zaliczyć do udanych. W południe 15 kwietnia przyjaciel VillalobosaLuciano (również didżej chillijskiego pochodzenia, który wystąpi na festiwalu) zakomunikował światu na swoim Instagramie, że artysta miał „bardzo ciężki wypadek na nartach”, w wyniku którego zerwał więzadła. Szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia nie są jeszcze znane. Na zdjęciu zamieszonym do posta widać zatroskanego Villalobosa leżącego pod kocem ze stabilizatorem na prawej nodze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z przykrością ogłaszam, że mój brat [Ricardo Villalobos] miał bardzo ciężki wypadek na nartach i zerwał więzadła. Nie mogliśmy się doczekać, aby dać wam naszą magię tego popołudnia…… życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i wyruszę w podróż tego popołudnia ze wszystkimi Wami na magiczne popołudnie ze specjalnymi płytami, niespodziankami i dobrą energią na Caprices Festival i Modernity Events [promotorzy wydarzenia – przyp. red.]! Życzę mojemu bratu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego, ponieważ wiem, jak ciężko jest przegapić koncerty i mieć tak ciężki wypadek. Kocham i do zobaczenia na parkiecie tego popołudnia z 7 godzinami magii

– napisał Luciano na swoim Instagramie

Ricardo Villabolosowi przesyłamy pozdrowienia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na scenę!

Luciano b2b Ricardo Villalolobos – CAPRICES Festival Switzerland 2021

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →