Piotr Bejnar po mistrzowsku remiksuje numer Oskara Szafrańca

News

Doświadczony producent wziął na warsztat utwór dobrego kolegi. Jak wyszło? Kapitalnie.

Obu panów nie trzeba specjalnie przedstawiać. Bejnar, producent i właściciel Otake Records, to znana i szanowana marka nie tylko w polskiej muzyce elektronicznej. Oskar Szafraniec to z kolei wciąż młody twórca, który szturmem wdarł się do czołówki w swojej klasie. Występy obok takich postaci jak Richie Hawtin, Carl Craig, Nicolas Jaar czy Ben Klock, produkcje wydawane na tych samych krążkach, co numery Ricardo Villalobosa i mnóstwo innych sukcesów – to wszystko mówi samo za siebie.

3 maja Szafraniec zaprezentował swoją najnowszą EPkę zatytułowaną Floating. Znalazły się na niej cztery autorskie kompozycje oraz taka sama liczba remiksów. Swoimi interpretacjami tytułowego utworu podzielili się Herck, Ron Flatter i Maharti. Z kolei Piotr Bejnar wziął na warsztat numer Dirty Heart.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oniryczny, ponad 9-minutowy remiks zabiera nas w podróż po nastrojowych, głębokich brzmieniach. Utwór ugina się od bogactwa detali, co sprawia, iż każdy odsłuch odkrywa nowe smaczki. Można rzec, iż Bejnar nadał kawałkowi „epickiego rozmachu” i nie ma w tym stwierdzeniu cienia banału.

EPka Floating pojawiła się w sprzedaży nakładem niemieckiego labelu TRAUM Schallplatten.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →