Piotr Bejnar w nowej roli

News
piotr bejnar - muzyk i malarz

Piotr Bejnar, znany polski producent, live-performer oraz DJ wystawił na sprzedaż swoje obrazy.

Piotr Bejnar – muzyk i malarz

Piotr Bejnar to człowiek wielu talentów. Właśnie poznaliśmy kolejnych z nich. Muzyk na swoim facebookowym profilu zachęca do odwiedzania jego oficjalnej strony, na której czeka na nas coś specjalnego. Mowa o obrazach, które artysta namalował sam bądź wspólnie z żoną.

Dzieła można oglądać, poznać ich wymiary i materiał z którego powstały oraz, oczywiście, zakupić. Bejnar sam przyznaje, że w covidowych czasach sprzedaż obrazów jest dla niego praktycznie jedyną możliwością zarobku. Muzyk mówi także, że malowanie daje mu swoisty rodzaj „mantrycznego relaksu” oraz równowagę, stabilność psychiczną i odsapnięcie od muzyki.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Po dyskretnej uwadze typu: „Piotr, publikujesz już te prace dwa tygodnie ciągle ją przenosząc. Obrazy są już skończone, nie ma co już w tym grzebać” postanowiłem już nie przedłużać tego procesu (może jakiś taki przesadny perfekcjonizm się u mnie pojawił, może) więc wysyłam w świat kolejne stworzenia niezależne. Niektóre z prac są efektem naszego wspólnego działania, niektóre są autorstwa żony i oczywiście mojego autorstwa – pisze w mediach społecznościowych Bejnar.

piotr bejnar

piotr bejnar

Obrazy Piotra Bejnara możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →