Piotr Bejnar w nowej roli

News
piotr bejnar - muzyk i malarz

Piotr Bejnar, znany polski producent, live-performer oraz DJ wystawił na sprzedaż swoje obrazy.

Piotr Bejnar – muzyk i malarz

Piotr Bejnar to człowiek wielu talentów. Właśnie poznaliśmy kolejnych z nich. Muzyk na swoim facebookowym profilu zachęca do odwiedzania jego oficjalnej strony, na której czeka na nas coś specjalnego. Mowa o obrazach, które artysta namalował sam bądź wspólnie z żoną.

Dzieła można oglądać, poznać ich wymiary i materiał z którego powstały oraz, oczywiście, zakupić. Bejnar sam przyznaje, że w covidowych czasach sprzedaż obrazów jest dla niego praktycznie jedyną możliwością zarobku. Muzyk mówi także, że malowanie daje mu swoisty rodzaj „mantrycznego relaksu” oraz równowagę, stabilność psychiczną i odsapnięcie od muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po dyskretnej uwadze typu: „Piotr, publikujesz już te prace dwa tygodnie ciągle ją przenosząc. Obrazy są już skończone, nie ma co już w tym grzebać” postanowiłem już nie przedłużać tego procesu (może jakiś taki przesadny perfekcjonizm się u mnie pojawił, może) więc wysyłam w świat kolejne stworzenia niezależne. Niektóre z prac są efektem naszego wspólnego działania, niektóre są autorstwa żony i oczywiście mojego autorstwa – pisze w mediach społecznościowych Bejnar.

piotr bejnar

piotr bejnar

Obrazy Piotra Bejnara możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →