Piotr Bejnar w nowej roli

News
piotr bejnar - muzyk i malarz

Piotr Bejnar, znany polski producent, live-performer oraz DJ wystawił na sprzedaż swoje obrazy.

Piotr Bejnar – muzyk i malarz

Piotr Bejnar to człowiek wielu talentów. Właśnie poznaliśmy kolejnych z nich. Muzyk na swoim facebookowym profilu zachęca do odwiedzania jego oficjalnej strony, na której czeka na nas coś specjalnego. Mowa o obrazach, które artysta namalował sam bądź wspólnie z żoną.

Dzieła można oglądać, poznać ich wymiary i materiał z którego powstały oraz, oczywiście, zakupić. Bejnar sam przyznaje, że w covidowych czasach sprzedaż obrazów jest dla niego praktycznie jedyną możliwością zarobku. Muzyk mówi także, że malowanie daje mu swoisty rodzaj „mantrycznego relaksu” oraz równowagę, stabilność psychiczną i odsapnięcie od muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po dyskretnej uwadze typu: „Piotr, publikujesz już te prace dwa tygodnie ciągle ją przenosząc. Obrazy są już skończone, nie ma co już w tym grzebać” postanowiłem już nie przedłużać tego procesu (może jakiś taki przesadny perfekcjonizm się u mnie pojawił, może) więc wysyłam w świat kolejne stworzenia niezależne. Niektóre z prac są efektem naszego wspólnego działania, niektóre są autorstwa żony i oczywiście mojego autorstwa – pisze w mediach społecznościowych Bejnar.

piotr bejnar

piotr bejnar

Obrazy Piotra Bejnara możecie obejrzeć pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →