Ishome powraca do Polski z audiowizualnym show

Eventpromo
Ishome w warszawie

Ishome powraca do Polski. Tym razem występ Rosjanki uświetni jej autorskie show audiowizualne oraz niesamowite grono artystów.

Ishome. Elektronika z Koła podbiegunowego

Ishome swoimi ostatnimi występami w Polsce podbiła moje serce. W natłoku wszechobecnego techno i house’u, jakim zalewane są parkiety polskich klubów, muzyka rosyjskiej producentki stanowi oazę międzygatunkowej innowacji. Pochodząca z głębokiej Syberii Mirabella Karyanova w piękny sposób łączy w swoich utworach inspirację współczesną muzyką klubową z uwodzącymi ambientowymi liniami melodycznymi.

Ishome – Adam

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ishome dała mi się poznać jako niezwykle intrygująca postać. Podczas naszego spotkania na backstage’u jednego z klubów, pomimo wszechobecnego imprezowego galimatiasu, w kącie siedziała filigranowa kobieta wpatrzona w ekran swojego komputera. Nie zwracając uwagi na otaczający ją wir imprezowych wydarzeń, skupiona, tworzyła. Chwilę później dowiedziałem się, że pracuje nad wizualizacjami do swoich występów. I to właśnie nimi podczas nadchodzącego występu w Warszawie artystka pragnie się z podzielić z publiką. Nie chcąc zdradzać więcej informacji na temat fragmentów, którymi uraczyła mnie Ishome, pozwolę sobie jedynie na lakoniczną puentę – naprawdę warto.

Ishome Live @ Eastern Electronics Festival

Ishome, Warszawa, Iskra Pole Mokotowskie, 28 luty – bilety

Ishome wystąpi ze swoim audiowizualnym show już 28 lutego w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie. Obok mieszkającej w Moskwie artystki usłyszymy niesamowity zestaw producentów. Be Kolektiv we współpracy z NICE things zadbali o to, by line-up prezentował się równie niesamowicie co muzyka headlinerki. Obok niej wystąpią: maryo, Piotr Bejnar i Kalipo. Ta eklektyczna mieszanka brzmi jak gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →