Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na ostatni letni Technogródek

Eventpromo
Iskra Pole Mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie jeszcze nie skończyła z latem. Ostatnie słowo będzie należeć do Was, bowiem warszawska miejscówka zamierza hucznie obchodzić schyłek wakacyjnej pory. W najbliższy piątek zajrzyjcie na Technogródek i zadbajcie o to, by finisz był równie satysfakcjonujący, co otwarcie sezonu.

Iskra Pole Mokotowskie – ostatnia taka noc

Technogródek to jedno z cyklicznych spotkań odbywających się w w Iskrze. Piątkowa edycja będzie wydarzeniem zamykającym, a że synoptycy wieszczą piękną pogodę, nic nie stoi na przeszkodzie, by jako jedną z ostatnich wrześniowych nocy, spędzić ją na zewnątrz. Iskra Pole Mokotowskie gorąco zachęca do zameldowania się na Technogródku i spędzenia wieczoru dokładnie tak, jak robiliście to w samym środku wakacji. Wspomnienie ciepłych dni, elektroniczne rytmy i nastrój zachęcający do wzięcia głębszego oddechu i zasmakowania relaksu.

Technoogródek

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Iskra Pole Mokotowskie – kto, z kim i dlaczego?

Z racji tego, że to wydarzenie jest niejako pożegnaniem, musi uderzyć tak konkretnie, by jeszcze przez co najmniej tydzień Warszawa nie mówiła o niczym innym. Iskra ponownie zaprosiła w swe progi artystów znanych i lubianych. Prognozy są dobre – parkiet prawdopodobnie ani przez moment nie pozostanie pusty. Na ostatniej tegorocznej edycji Technogródka zagrają Seb Skalski aka Deeplomatik, Phil Jensky, Nowosad oraz NuCasa. Prawdziwa śmietanka DJ-ów zebrana w jednym miejscu, na jednym evencie, w jednym celu – byście jak najlepiej zapamiętali pożegnanie lata w Iskrze.

Nowosad – Live at Smolna, Warszawa

Iskra Pole Mokotowskie – pożegnanie z latem

Podrygi wakacyjnej aury nie wypada wykorzystać inaczej, niż świętując. Każdy powód do celebracji jest przecież dobry, więc, aby nie tracić czasu – wpadajcie na Technogródek. Jeśli nadal nie jesteście pewni, co Was tam czeka, odpowiadamy: spory wybór elektroniki prosto spod rąk zdolnych DJ-ów oraz producentów, utrzymujący się w powietrzu wakacyjny duch, możliwość niczym nieskrępowanej zabawy. Zajrzyjcie w piątek do Iskry!

Iskra Pole Mokotowskie


ISKRA Pole Mokotowskie promuje akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie eventy w Iskrze Pole Mokotowskie odbywa się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Osoby odpowiedzialne za działanie klubu aktywnie wspierają akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, która ma na celu uczulenie na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wydarzeń takich jak koncerty czy imprezy, zarówno uczestników, jak i organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.

safe funPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →