Selekcja: Nowosad & NuCasa

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu house'owe numery od duetu Nowosad & NuCasa.

Czego właśnie słuchacie?

NuCasa:
W okresie letnim poszukuje zawsze utworów trochę delikatniejszych I cieplejszych, mających w sobie zdecydowanie więcej “słońca”, niż te grane w okresie zimowym. Widać to też po ostaniach release’ach zarówno u tych największych jak I tych trochę mniejszych wytwórni. Jednym z moich faworytów jest najnowsze wydanie w SpekuLLA Records Seba Skalskiego, a mianowicie “Tribal King” od Cool Daddy & Pan Majestic.
Innym utworem z którym od jakiegoś czasu się nie rozstaję, jest traczek wydany w berlińskiej stajni Einmusika od meksykańskiego producenta Betoko, a mianowicie Muzzika. Sukces gwarantowany 🙂
Nowosad:
W tygodniu to przede wszystkim przesłuchiwanie własnej biblioteki iTunes sprzed dwóch, trzech lat oraz odkrywanie nowych wydań. Jakiś czas temu, natknąłem się na Lane 8 – Fingerprint (THIS NEVER HAPPENED) i myślę, że właśnie to nagranie jest przeze mnie najczęściej słuchane ostatnimi czasy.

Gdzie gracie w ten weekend?

NuCasa:
W ten weekend mamy teoretycznie drugą, ale tak naprawdę pierwszą edycje cyklu który rozwijamy wspólnie czyli PRYZMAT. PRYZMAT łączy dźwięk I światło w jedność. Czegoś takiego w murach patio kamienicy przy Smolnej jeszcze na pewno nie było więc serdecznie zapraszamy. Imprezie przewodzi szwajcarski export Patrice Baumel.
Nowosad:
Dodam jeszcze, że ten weekend to również Big Boat Party w Gdyni oraz after w Sfinks700.

Utwory, które zawsze macie ze sobą na imprezie?

NuCasa:
Nowosad:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →