Seb Skalski / Deeplomatik z numerem 1 na ogólnej liście Traxsource!

arch. Seba Skalskiego
News
Seb Skalski

Najlepszy prezent na 12-lecie wytwórni? Bycie numerem jeden na liście Traxsource! Seb Skalski idzie znowu jak burza –najpierw dwa jego utwory wskoczyły na pierwsze miejsca list Traxsource Deep House oraz Tech House, a teraz NY Disco jest już na pierwszym miejscu listy ogólnej! Przeczytajcie o tej fascynującej historii.

Seb Skalski aka Deeplomatik – od dubu po klasyczny house

Seb Skalski aka Deeplomatik jest od dawna uznanym na polskiej i światowej scenie DJ-em i producentem – nagrywa dla takich labeli jak Purple Music, King Street czy Salted Music, prowadzi też własny – SpekuLLa Records. Jego muzyczne aliasy pozwalają umieszczać kolejne produkcje nie tylko w zakładce house, ale i techno czy dub. Październik 2022 to dla niego świetny czas.

Numer 1 razy dwa: listy Deep House i Tech House portalu Traxsource

Najnowsze sukcesy Sebastiana to dwa numery 1 na listach Traxsource: Hustle Tribes Deeplomatik & Dave Mayer (lista Tech House) – wydany w labelu Junior JackaAdesso Music oraz NY Disco (lista Deep House). Jak wspomina Seb, Adesso Music od początku bardzo wierzyło w potencjał tego tracka – już na półtora miesiąca przed wydaniem label promował go, rozsyłał promosy, zwiększał zasięg zainteresowania. Track grany był też wcześniej przez Jamie Jonesa na Cercle.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tymczasem NY Disco wydany w stołecznej SpekuLLi to sukces wypracowany bardzo organicznie: bez inwestowania w promocję, ale z wiarą w parkietowy potencjał.

SpekuLLa Records – historia, sukcesy i sublabel

Deepowy numer z samplami z dokumentu o historii disco przyjął się znakomicie i jego siła tkwi de facto w prostocie, ale też chwytliwości. SpekuLLa jest na rynku już 12 lat i niedługo do jej katalogu wskoczy dwusetny numer katalogowy – kilka nowych wydań już jest przygotowanych: od progressive po deep i dub.

SpekuLLa to label, który się mocno rozwija – wydawali w nim krajowi artyści jak Novika, Last Robots , Alec Sun Drae, a także debiutowali ci zagraniczni, którzy potem rozwinęli swoją międzynarodową karierę, jak np. Criss Korey, Daniel Barros czy Dr. Feel z RPA. Od niedawna SpekuLla ma też młodszy siostrzany sublabel – Culture Tone Recordings, ukierunkowany na klimaty muzyczne takie jak downtempo i organic house oraz miks kultur muzycznych.

Let’s go straight to Number One!

W ten weekend Seb jako szef wytwórni i jednocześnie artysta dostał najlepszy prezent: wspomniane NY Disco nie tylko pozostało na pierwszej pozycji kategorii Deep House, ale wskoczyło na numer 1 listy ogólnej Traxsource, przebijając tak uznane wytwórnie jak Z Records (Joey Negro) Giltterbox i Defected czy nowy singel Louie Vega z Masters At Work.

Współpraca Skalskiego z Dave’em Mayerem z Amsterdamu trwa już kilka lat – od czasu poznania się na Amsterdam Dance Event. Dave wydawał w topowych labelach jak Strictly Rhythm czy Salted Music. Od jakiegoś czasu mieszka w Warszawie i obaj producenci od czasu do czasu współpracują w studiu. Pierwszym singlem było Get Down (SPEK 172) – numer był wyróżniony przez wytwórnię Defected na ich Facebooku i pojawił się w TOP 10 guru muzyki house – Simona Dunmore.

Seb Skalski / Deeplomatik z numerem 1 na ogólnej liście Traxsource!
fot. Traxsource Official Chart


Ten sukces szalenie mnie ucieszył i na pewno zmotywował do dalszego rozwoju mojego labelu. Jest to tym cenniejsze, że obecny rynek muzyki cyfrowej jest dość trudny: nagrania muzyki klubowej kupują już praktycznie tylko DJ-e, a klubowicze głównie streamują

– powiedział Seb Skalski.

Seb Skalski / Deeplomatik z numerem 1 na ogólnej liście Traxsource!
fot. arch. Seba Skalskiego


Dodajmy, że Skalski nie tak dawno opublikował również dwa inne znakomite numery w kanadyjskiej wytwórni Phoenix Music, nawiązujące do klasyków house: najpierw pojawiło się Closer Than Close z wokalem Carli Prather z Chicago, czyli nowa wersja evergreenu Rosie Gaines, a następnie Toni’s Groove oparte na tanecznej wersji numeru You’re Makin’ Me High Toni Braxton zaśpiewane przez Rona Ray. Piosenka jest za śpiewana od nowa, nie zawiera sampli z oryginalnego nagrania.

Polecamy wszystkie aktualne produkcje Seba – są gwarancją muzyki house najwyższej jakości. Życzymy kontynuowania tej świetnej passy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →