An On Bast i Deeplomatik z rewelacyjną EP-ką

Materiały promocyjne
News
An On Bast i Deeplomatik z rewelacyjną EP-ką

Kiedy spotykają się dwie legendy polskiej sceny elektronicznej, nie ma innej możliwości - musi z tego wyjść coś dobrego. Seb Skalski jako Deeplomatik wraz z An On Bast nagrali właśnie najnowszą EP-kę zatytułowaną Owls Talks. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne w oficynie SpekuLLa Records. Sprawdź szczegóły!

Deeplomatik & An On Bast – spotkanie na szczycie

Ciężko sklasyfikować twórczość Seba Skalskiego, jednego z najbardziej fascynujących producentów na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Techno, disco, dub, reggae? Bardzo proszę. Inspiracje Seba Skalskiego nie znają granic, o czym mogliśmy się przekonać nie raz w trakcie jego wieloletniej kariery.

Czyta także: Deeplomatik – wywiad dla Muno.pl

Deeplomatik wydał właśnie 190. (!) pozycję katalogową w założonym przez siebie labelu SpekuLLa Records, którego uznanie sięga daleko poza polskie podwórko. Owls Talks powstało w kooperacji z wybitną producentką mieszkającą we Wrocławiu – An On Bast.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deeplomatik
An On Bast & Deeplomatik – Owls Talks EP

Z Anią znamy się ładnych parę lat! Oboje jesteśmy absolwentami międzynarodowej Red Bull Music Academy. Wspólnie braliśmy udział w tej super przygodzie i warsztatach z najlepszymi światowymi artystami sceny klubowej. Ania w Melbourne, a ja nieco wcześniej w Dublinie w 2000 roku. Często spotykaliśmy się przy okazji wywiadów i warsztatów, które prowadziliśmy. Już wtedy narodziła się idea zrobienia czegoś razem. Pomysł trochę dojrzewał na gałęzi, aż w końcu wymieniliśmy się pomysłami i plikami. Tak rozpoczął się proces twórczy nad Owls Talks. Część dźwięków pochodzi z maszyn i instrumentów Ani, ja zaś kolejne warstwy muzyczne dodałem w swoim studio.

– Seb Skalski

Deeplomatik & An On Bast – 190. wydawnictwo dla SpekuLLa Records

Najnowsza EP-ka Owls Talks zawiera dwa utwory mające ogromny parkietowy potencjał. Od pierwszych sekund słuchać dopieszczenie każdego zawartego tam dźwięku – fizycznie czuć, że wyszła spod rąk doświadczonych producentów. Warto zaznaczyć, iż SpekuLLa Records obchodzi w tym roku 12 rok swojej działalności. W oficynie pojawiło się zarówno wielu debiutujących twórców, jak i uznanych artystów krajowych i tych zza granicy.

Deeplomatik & An On Bast – Owls Talks EP

W tym roku label doczekał się siostrzanego subwydawnictwa – Culture Tone Recordings. Ta platforma z kolei ukierunkowana jest na brzmienia mocno organiczne, downtempo, zawiera mix muzycznych kultur z całego świata. Deeplomatik podkreśla, iż 190. wydanie katalogowe jest dla niego bardzo istotne, zwłaszcza pod kątem zaproszenia do współpracy wyjątkowej producentki, jaką jest An On Bast. EP-ka do oficjalnej sprzedaży trafi 10 czerwca, a już teraz można dokonywać jej promocyjnego zamówienia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →