An On Bast i Deeplomatik z rewelacyjną EP-ką

Materiały promocyjne
News
An On Bast i Deeplomatik z rewelacyjną EP-ką

Kiedy spotykają się dwie legendy polskiej sceny elektronicznej, nie ma innej możliwości - musi z tego wyjść coś dobrego. Seb Skalski jako Deeplomatik wraz z An On Bast nagrali właśnie najnowszą EP-kę zatytułowaną Owls Talks. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne w oficynie SpekuLLa Records. Sprawdź szczegóły!

Deeplomatik & An On Bast – spotkanie na szczycie

Ciężko sklasyfikować twórczość Seba Skalskiego, jednego z najbardziej fascynujących producentów na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Techno, disco, dub, reggae? Bardzo proszę. Inspiracje Seba Skalskiego nie znają granic, o czym mogliśmy się przekonać nie raz w trakcie jego wieloletniej kariery.

Czyta także: Deeplomatik – wywiad dla Muno.pl

Deeplomatik wydał właśnie 190. (!) pozycję katalogową w założonym przez siebie labelu SpekuLLa Records, którego uznanie sięga daleko poza polskie podwórko. Owls Talks powstało w kooperacji z wybitną producentką mieszkającą we Wrocławiu – An On Bast.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deeplomatik
An On Bast & Deeplomatik – Owls Talks EP

Z Anią znamy się ładnych parę lat! Oboje jesteśmy absolwentami międzynarodowej Red Bull Music Academy. Wspólnie braliśmy udział w tej super przygodzie i warsztatach z najlepszymi światowymi artystami sceny klubowej. Ania w Melbourne, a ja nieco wcześniej w Dublinie w 2000 roku. Często spotykaliśmy się przy okazji wywiadów i warsztatów, które prowadziliśmy. Już wtedy narodziła się idea zrobienia czegoś razem. Pomysł trochę dojrzewał na gałęzi, aż w końcu wymieniliśmy się pomysłami i plikami. Tak rozpoczął się proces twórczy nad Owls Talks. Część dźwięków pochodzi z maszyn i instrumentów Ani, ja zaś kolejne warstwy muzyczne dodałem w swoim studio.

– Seb Skalski

Deeplomatik & An On Bast – 190. wydawnictwo dla SpekuLLa Records

Najnowsza EP-ka Owls Talks zawiera dwa utwory mające ogromny parkietowy potencjał. Od pierwszych sekund słuchać dopieszczenie każdego zawartego tam dźwięku – fizycznie czuć, że wyszła spod rąk doświadczonych producentów. Warto zaznaczyć, iż SpekuLLa Records obchodzi w tym roku 12 rok swojej działalności. W oficynie pojawiło się zarówno wielu debiutujących twórców, jak i uznanych artystów krajowych i tych zza granicy.

Deeplomatik & An On Bast – Owls Talks EP

W tym roku label doczekał się siostrzanego subwydawnictwa – Culture Tone Recordings. Ta platforma z kolei ukierunkowana jest na brzmienia mocno organiczne, downtempo, zawiera mix muzycznych kultur z całego świata. Deeplomatik podkreśla, iż 190. wydanie katalogowe jest dla niego bardzo istotne, zwłaszcza pod kątem zaproszenia do współpracy wyjątkowej producentki, jaką jest An On Bast. EP-ka do oficjalnej sprzedaży trafi 10 czerwca, a już teraz można dokonywać jej promocyjnego zamówienia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →