An On Bast

An On Bast
Ambient IDM Minimal Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Wrocław
Wytwórnie:

Producentka i performerka An On Bast (Anna Suda) jest jednym z najbardziej dynamicznych talentów, a także jednym z najgłębszych badaczy dźwięku polskiej sceny elektronicznej. Rok 2006, to początek jej kariery: publikuje swój pierwszy album, zostaje wybrana spośród tysięcy kandydatów do udziału w Red Bull Music Academy w Melbourne.

Wyzwaniowe podejście do dźwięków to podstawa i wyzwalacz jej najwiekszej mocy podczas grania na żywo. Porzuciła stopniowo korzystanie z laptopa, by eksperymentować wolność czystej i różnorodnej konfiguracji na żywo. Porusza się od samplera do automatu perkusyjnego, od rozpalonego na różowo basowego “monstera”, do efektów, wykazując naturalną i pewną więź ze swoimi maszynami. Rezultatem jest wysokiej jakości spektakl i kompletne zanurzenie w kreowanym przepływie muzycznej energii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jej występy na żywo zachwyciły publiczność na wielu festiwalach między innymi Sonar (Barcelona), Audioriver (Plock), Fringe (Edynburg), Nachtdigital (Niemcy), 3000 ° Festival (Niemcy), Numusic (Stavanger), Kvitnu (Kijów), Rekolectiv (Bucharest), Strom (Kopenhaga), Unsound (Kraków), Tauron (Katowice) oraz klubach w Europie i na świecie jak Waagenbau (Hamburg), Berghain Kantine (Berlin): // about blank (Berlin), Tresor (Berlin ), Worm (Rotterdam), Cafekino (Kopenhaga), Blau (Girona), Loop Bar (Melbourne), Chopin Theatre (Chicago).

Ma na koncie szereg EPek tanecznych oraz pięć albumów, wydanych w Polsce, Niemczech, UK i USA. Ostatnie wydawnictwo “Songs For Running Through Grass” dało początek jej własnej wytwórni – Ghost Kitchen.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →