Oh yes, oh yes! An On Bast na kolejnej imprezie u Carla Coxa

fot. Artur AEN Nowicki
News
An On Bast

Ekstraliga polskiej muzyki elektronicznej – An On Bast – pojawi się w nadchodzącym sezonie na Ibizie. Współpraca z Carlem Coxem przyniosła owoc w postaci występu na najsłynniejszym parkiecie białej wyspy – DC-10. Imprezowe lato polskiej artystki tworzącej muzykę taneczną u boku ikony clubbingu? Czemu nie! Sprawdź szczegóły.

An On Bast i Carl Cox na wspólnych imprezach

Międzynarodowe sukcesy An On Bast regularnie zaprowadzają Anię na najlepszy parkiety świata. Polska artystka tworząca muzykę taneczną, którą żywo interesuje się żyjąca ikona clubbingu? Prawdopodobnie najważniejszy, mający niebagatelny wpływ na rozwój muzyki klubowej DJ w historii? Współpraca Carla Coxa i An On Bast jest z pewnością jednym z największych sukcesów w dziejach polskiej muzyki elektronicznej.

An On Bast
An On Bast w naturalnym środowisku

Czytaj także: Carl Cox – narodziny legendy

Pasjonacka dusza, obłędny talent i porywające live-acty przyczyniły się do wydania albumu na oficynie Carla w zeszłym roku. Ewidentnie zaiskrzyło na linii AniaCarl, co przyczyniło się do kolejnych wspólnych projektów. Oprócz wspomnianego LP I Create As I Speak, An On Bast pojawiła się w wytwórni Brytyjczyka ze swoją EP-ką Back To The Garden i odcinkiem z cyklu Awesome Soundwave live series: Live from Mysteryland Love Stream 2020.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z Carlem będę miała przyjemność poznać się osobiście dopiero na Ibizie. Trudno mi powiedzieć, jakim jest człowiekiem, do tej pory omawialiśmy sprawy dotyczące moich wydawnictw w jego labelu Awesome Soundwave. Cieszę się na nasze poznanie, od początku mam wrażenie, że spotkam się z uśmiechniętym pasjonatem muzyki w ogóle, ale również po prostu ciepłym i przyjaznym człowiekiem z wieloma różnymi zainteresowaniami. Zresztą spotkamy się tego lata przynajmniej dwukrotnie. Carl zaprosił mnie również do zagrania na jego scenie na festiwalu Mysteryland w Holandii pod koniec sierpnia. Jestem podekscytowana tymi koncertami, szczególnie że wystąpię dla nowej publiczności, w miejscach, w których mnie jeszcze nie było. To będzie świetna okazja spędzić czas z innymi muzykami ASW, których częściowo znam osobiście, a innych dopiero poznam.

– An On Bast

Carl Cox znowu dyryguje na Ibizie

Carl Cox wraca na Ibizę, tym razem obejmując rezydenturę podczas wtorkowych nocy w klubie DC-10. Słynna miejscówka to absolutny must-see na białej wyspie, utopijne marzenie klubowiczów z całego świata. Kogo usłyszymy oprócz samego Carla i live-actu An On Bast? Na pokładzie absolutna, światowa czołówka. Pojawi się m.in Danny Taneglia, Darren Emerson, John Digweed, Laurent Garnier, Steve Bug, Robert Babicz, Marco Romboy. Zresztą, spójrzcie sami na ten wspaniały zbiór artystów.

Carl Cox
Carl Cox Invites @ DC-10 Ibiza


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →