Już jest! Najnowszy album An On Bast prosto z labelu Carla Coxa

News
An On Bast wydaje płytę w labelu Carla Coxa

W końcu jest! Najnowszy album Ani Sudy - An On Bast – I Create As I Speak ukazał się w labelu Carla Coxa, Awesome Soundwave. Nasza artystka ma już  ugruntowaną pozycję na światowej scenie muzyki elektronicznej i pieczętuje ją najnowszym wydawnictwem. 

Legendarny Carl Cox  dostrzega talent An On Bast

Na tę płytę czeka – bez grama przesady – cała techno-Polska! Wszyscy bowiem znamy talent  An On Bast – to artystka o już bardzo wysokiej pozycji w światowej elektronice, która grała niemal na wszystkich kontynentach i nic dziwnego, że jej twórczością zainteresował się absolutny top, jeśli chodzi o współczesną muzykę taneczną. Jej twórczość, gra oraz taneczne performancy przykuły uwagę legendy, jaką jest Carl Cox. Każdy, kto widział Anię w akcji za hardware’owymi maszynami, rozumie, jaka energia drzemie w jej setach i jak błyskawicznie dźwięki An On Bast porywają do tańca.

Awesome Soundwave Live Online Festival III | An On Bast

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Promocja płyty, której premiera dziś – 12.02.2021

Carl Cox i Christopher Coe zaproponowali wydanie płyty I Create As I Speak, a jej promocja trwa już jakiś czas – m.in.  poprzez występy na wirtualnym festiwalu showcase’owym, opublikowanie grudniowej EP-ki Back To The Garden. Płyta jest również promowana medialnie na całym świecie – obszerny wywiad z Anią przeczytacie m.in. w lutowym wydaniu brytyjskiego DJ MAG.

AN ON BAST wydaje płytę w labelu Carla Coxa

Album tworzy osiemnaście utworów – głębokich i wnikliwych eksperymentów muzycznych, tworzących spójną całość. Jest to swoista kompilacja dźwięków zorientowanych na przyszłość, przekraczających granice współczesnej muzyki tanecznej. Techno, acid – jakkolwiek by brzmiały –  w wykonaniu An On Bast jest to myślenie o muzyce absolutnie poza schematem. Ta płyta to osobista i sugestywna kolekcja utworów, w której Anna bada swoją własną ewolucję, jako artystka w tych burzliwych czasach znajdując nowe rodzaje inspiracji.

Awesome Soundwave napisał o dzisiejszej premierze:

Ta artystka i nasza wytwórnia pasują do siebie jak dłoń do rękawiczki. Obie strony emanują bowiem pasją i chęcią wydawania wyróżniającej się muzyki.

Muzyka taneczna ramię w ramię z duchowością

Bardzo frapujące i pozytywne zjawisko łączenia technicznej, głębokiej muzyki tanecznej z  duchowością to zjawisko jakie obserwujemy od dość dawna. O inspiracji medytacją oraz praktykach wdzięczności mówią zarówno Damian Lazarus, Johannes Heil, czy AKME. Przesłanie tej (instrumentalnej!) płyty pięknie ilustrują słowa An on Bast:

So I am taking the Barefoot Hike and with an Abracadabra word on my lips. I am powering my intentions and creating reality. I am experiencing Sonoluminescence in my heart, the lightness and love Above and Beyond, peaceful Vibrance in gratefulness. I Create as I Speak.

An On Bast – I Create As I Speak

foto główne: Paweł BrudłoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →