An On Bast wyróżniona przez Carla Coxa

2 utwory polskiej producentki An On Bast trafiły na playlistę z ulubionymi kawałkami brytyjskiej legendy techno.

An On Bast i Carl Cox

Spotify uruchomiło nową serię playlist z muzyką elektroniczną o wspólnej nazwie track IDs. Listy muzyczne współtworzone są przez czołowych światowych DJ-ów wraz z zespołem redakcyjnym Spotify. Dzięki temu słuchacze mogą odkrywać ulubione utwory swoich ulubionych wykonawców. Playlisty zaprezentowali już tacy wykonawcy, jak: Carl Cox, Aluna, Amelie Lens, Black Coffee,  Dixon, DJ BORING, Ellen Allien, Gerd Janson, Green Velvet, Honey Dijon, Jayda G, Jennifer Cardini, Kamma & Masalo, Kelly Lee Owens, Marcel Dettmann, MK, Nina Kraviz, Pan-PotShy FX i Todd Terry.

Wśród ulubionych kawałków Carla Coxa znalazły się numery Back to the Garden i 77 Choices a Day wrocławianki An On Bast.

An On Bast – czekamy na nowy album

To nie pierwszy raz, kiedy drogi Coxa i Anny Sudy krzyżują się. Po tym, jak An On Bast została zauważona przez tuzy brytyjskiej elektroniki oraz jak zagrała podczas zagranicznych festiwali (online), teraz nadszedł czas na konkretne wydawnictwa. W styczniu światło dzienne ujrzy długogrająca płyta artystki I Create As I Speak, którą wyda oficyna Awesome Soundwave, należąca do Carla Coxa i Chrostophera Coe.

19 grudnia odbył się też kolejny wirtualny festiwal Awesome Soundwave, podczas którego  na żywo zagrali m.in. SaytekDigital AfrikaCarl Cox i An On Bast. W tym samym dniu ukazała się także EP-ka Back To The Garden, zwiastująca styczniowy album długogrający polskiej producentki.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


An On Bast: pierwsza EP-ka i ponownie występ na festiwalu Carla Coxa

18 grudnia 2020
An On Bast wyróżniona przez Carla Coxa

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.