Spotify z nową funkcją. Aplikacja odtworzy mp3 z telefonu

News
Spotify poszło na zakupy

Na tę funkcję czekało wielu użytkowników smartfonów. Spotify zaoferuje możliwość odtwarzania lokalnych plików formatu mp3 z naszych telefonów.

Spotify z nową usługą

Liczba płatnych subskrybentów platformy Spotify wzrosła w trzecim kwartale 2020 roku o 27%, do 144 milionów, natomiast liczba osób korzystających z muzycznego serwisu streamingowego wzrosła jeszcze mocniej, bo o 29% w ujęciu rocznym, do 320 milionów. Liczby te pokazują, że Spotify jest bardzo popularną platformą, odpalaną najczęściej na telefonach komórkowych. Jednak pomimo bogatych bibliotek z zespołami, wykonawcami i utworami, wiele muzyki nie trafiło do tej pory do szwedzkiego medium.

Dlatego też część z naszych ulubionych kawałków musieliśmy zgrywać na smartfon osobno, jako pliki mp3 i otwierać w innym programie niż Spotify. Innym wyjściem jest również możliwość synchronizowania lokalnych pliki mp3 w Spotify przy użyciu desktopowej wersji aplikacji. Nie jest to jednak szczególnie wygodny i szybki sposób na radzenie sobie z tym problemem.

Spotify odtworzy mp3 zapisane w telefonie

Sytuacja ta ma jednak się wkrótce zmienić. Jak się okazuje włodarze Spotify testują właśnie usługę, dzięki której aplikacja odtworzy bez problemu nasze mp3 zapisane w telefonie. Nowa opcja ma być na razie dostępna jedynie dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Nie wiadomo, kiedy dokładnie usługa zostanie uruchomiona, ani  czy w przyszłości będą mogli z niej korzystać właściciele iPhone’ów. Być może więcej informacji w tym temacie zostanie nam przekazanych pod koniec obecnego roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Akcja-aktualizacja! Sprawdź nasze playlisty na Spotify

10 kwietnia 2020
Spotify z nową funkcją. Aplikacja odtworzy mp3 z telefonu

90% muzyki odtwarzanej na Spotify pochodzi od 1% artystów

14 września 2020
Spotify z nową funkcją. Aplikacja odtworzy mp3 z telefonu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.