Spotify z nową funkcją. Aplikacja odtworzy mp3 z telefonu

News
Spotify poszło na zakupy

Na tę funkcję czekało wielu użytkowników smartfonów. Spotify zaoferuje możliwość odtwarzania lokalnych plików formatu mp3 z naszych telefonów.

Spotify z nową usługą

Liczba płatnych subskrybentów platformy Spotify wzrosła w trzecim kwartale 2020 roku o 27%, do 144 milionów, natomiast liczba osób korzystających z muzycznego serwisu streamingowego wzrosła jeszcze mocniej, bo o 29% w ujęciu rocznym, do 320 milionów. Liczby te pokazują, że Spotify jest bardzo popularną platformą, odpalaną najczęściej na telefonach komórkowych. Jednak pomimo bogatych bibliotek z zespołami, wykonawcami i utworami, wiele muzyki nie trafiło do tej pory do szwedzkiego medium.

Dlatego też część z naszych ulubionych kawałków musieliśmy zgrywać na smartfon osobno, jako pliki mp3 i otwierać w innym programie niż Spotify. Innym wyjściem jest również możliwość synchronizowania lokalnych pliki mp3 w Spotify przy użyciu desktopowej wersji aplikacji. Nie jest to jednak szczególnie wygodny i szybki sposób na radzenie sobie z tym problemem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spotify odtworzy mp3 zapisane w telefonie

Sytuacja ta ma jednak się wkrótce zmienić. Jak się okazuje włodarze Spotify testują właśnie usługę, dzięki której aplikacja odtworzy bez problemu nasze mp3 zapisane w telefonie. Nowa opcja ma być na razie dostępna jedynie dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Nie wiadomo, kiedy dokładnie usługa zostanie uruchomiona, ani  czy w przyszłości będą mogli z niej korzystać właściciele iPhone’ów. Być może więcej informacji w tym temacie zostanie nam przekazanych pod koniec obecnego roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →