Akcja-aktualizacja! Sprawdź nasze playlisty na Spotify

W ubiegłym roku wystartowaliśmy z kontem w serwisie Spotify. Ogromnie cieszymy się, iż decyzja ta spotkała się z Waszą aprobatą. W 2020 roku kontynuujemy i rozwijamy ten obszar naszej działalności.

Rok 2019, czyli apogeum zmian

Rok 2019 oznaczał dla nas szereg zmian. Diametralny lifting przeszła nasza strona internetowa, kompletnego przeorganizowania doczekał się plebiscyt Munoludy. Wiele z tych zmian to procesy będące w toku i obierające takie kierunki, jakie wydają się nam słuszne. To, co jest dla nas najważniejsze i pozwala wyznaczyć drogę kolejnym zmianom, to Wy, nasi czytelnicy. To od Waszego zdania uzależniamy rozwój Muno. Dziękujemy za to, że możemy liczyć zarówno na Wasze wsparcie, jak i krytykę.

Rok 2020. Nie zwalniamy tempa

W roku 2020 przygotowaliśmy kolejne nowości i zmiany. Część pomysłów, które dotychczas się pojawiły, zostanie z nami na dłużej i doczeka się rozwinięcia. Tak będzie w przypadku konta Muno w serwisie Spotify. Utworzyliśmy je w ubiegłym roku odpowiadając na pojawiające się od dłuższego czasu propozycje tworzenia playlist przez naszych redaktorów. Tym samym – dość pilotażowo – postawiliśmy na cztery dziedziny muzyki elektronicznej, które stanowią tematyczną oś naszego serwisu i jednocześnie Waszych zainteresowań. Są nimi:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno - Muno na Spotify

Techno – playlista Muno na Spotify

House - playlista Muno na Spotify

House – playlista Muno na Spotify

Drum'n'bass - playlista Muno na Spotify

Drum’n’bass – playlista Muno na Spotify

Elektropop - playlista Muno na Spotify

Elektropop – playlista Muno na Spotify

Powitajcie także nową playlistę, która dołącza do grona „stałych”:

Melodic - playlista Muno na Spotify

Melodic – playlista Muno na Spotify

Wystarczy, że kliknięcie w którykolwiek z obrazków, a wówczas zostaniecie przeniesieni do konkretnej playlisty.

Każdy z tych gatunków ma o wiele zasobniejszy zakres. W ramach każdej z tych dziedzin, odnajdziecie rozmaite podgatunki, chwilowe nurty czy wariacje. Co więcej, staramy się, by każda z playlist była możliwie jak najbardziej aktualna. Dlatego regularnie dodajemy nowe utwory, a same zbiory katalogujemy latami. Na naszym koncie na Spotify znajdziecie ubiegłoroczne playlisty, a także tegoroczne, które będziemy konsekwentnie uzupełniać. To nie wszystko.

Stara, nowa Selekcja

Kolejnym obszarem, gdzie w ubiegłym roku dokonaliśmy niemałego przewrotu, była Selekcja. Jedna z najdłuższej funkcjonujących rubryk na Muno, doczekała się odświeżenia i zarazem rozszerzenia. Nasi goście odpowiadają na znacznie większą liczbę pytań, a co więcej, dzielą się swoimi inspiracjami także w formie playlisty na Spotify. Tym samym prócz lektury, do Waszej dyspozycji oddajemy przestrzeń, w obrębie której możecie posłuchać tego, co aktualnie kręci topowych artystów z Polski i nie tylko. Tak, tak – w Selekcji coraz częściej pojawiać będą się zagraniczni goście.

Muno na Spotify. Masz pomysł? Podziel się z nami i stwórz własną playlistę!

Muno na Spotify to wątek pozbawiony ograniczeń. Prócz najważniejszych playlist oraz tych autorstwa bohaterów Selekcji, zapraszamy Was do podzielenia się własnymi inspiracjami. Jeśli czujecie, że istnieje jakiś nurt lub zjawisko, któremu warto byłoby zadedykować playlistę – śmiało, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z wielką chęcią zapoznamy się z Waszą propozycją i kto wie, być może trafi ona na nasze konto na Spotify.

Nie sugerujcie się jedynie gatunkami. Tematyka playlisty może dotyczyć rozmaitych wątków, np. sceny konkretnego kraju, portfolio kultowej wytwórni lub esencji twórczości danego artysty. Jednym zdaniem – pełna dowolność. Nie ma złych pomysłów. Mogą być jedynie mniej lub bardziej ciekawe. Jeśli któryś z nich, spotka się z naszą aprobatą, wówczas nie pozostaniemy bierni. Z chęcią wejdziemy we współpracę, dzięki której baza naszych playlist na Spotify może stać się jeszcze bogatsza!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →