Startujemy z kontem na Spotify. Sprawdź nasze playlisty i niespodzianki

News
Muno x Spotify

Stało się! Do puli miejsc w internecie, w których dzielimy się z Wami muzyką, dochodzi kolejne. Od dziś możecie obserwować nas na Spotify.

Muno.pl na Spotify

Spotify

Spotify

Serwisy streamingowe umożliwiają nam wygodne odtwarzanie muzyki niemal wszędzie. Wystarczy aplikacja na smartfona, by w zasadzie w każdej chwili i miejscu posłuchać ulubionych artystów. Co za tym idzie, ich twórczość może towarzyszyć nam podczas rozmaitych czynności. Podczas biegania, jazdy samochodem, spotkania ze znajomymi, biforu przed wyjściem do klubu…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muno.pl na Spotify – co na Was czeka?

Spotify

Spotify

Postanowiliśmy skorzystać z możliwości serwisu Spotify i założyć tam konto naszej redakcji. Znajdziecie tu playlisty układane przez naszych dziennikarzy i nie tylko. W bazie konta pojawiły się już stałe playlisty, które będą na bieżąco aktualizowane przez nas i zaprzyjaźnionych reprezentantów danej dziedziny.

Playlisty te dotyczyć będą najszerszych gatunków – techno, house’u oraz drum’n’bassu. W obrębie tych tematów znajdą się także ich pochodne. Pojawi się przestrzeń dla minimalu, deep house’u czy nu-disco. Dla fanów lżejszych, bardziej radiowych brzmień, przygotujemy selekcję z obszaru electropopu, gdzie wylądują utwory autorstwa artystów znanych z mainstreamowych festiwali.

Będziemy przysłuchiwać się temu, co najświeższe. Analizując poszczególne gatunki, będziemy poszukiwać najciekawszych odkryć i poddawać je Waszej ocenie.

Muno.pl na Spotify – playlisty gatunkowe, tematyczne i wiele więcej

Spotify

Spotify

To nie wszystko. Już dziś możemy zdradzić, iż playlisty dla czytelników Muno.pl przygotują polscy oraz zagraniczni artyści. Pojawią się także playlisty tematyczne oraz dedykowane nadchodzącym wydarzeniom. Będziemy dzielić się selekcją związaną z określonym zjawiskiem, nurtem, wytwórnią czy okresem w historii sceny klubowej.

Mamy mnóstwo pomysłów na to, jak chcemy budować bazę muzyki, którą podzielimy się z Wami. I nie tylko! Zachęcamy Was do nadsyłania swoich sugestii na temat tego, czego dotyczyć ma kolejna playlista lub kogo mamy zaprosić do jej stworzenia. Pełna dowolność! Jedynym ograniczeniem są zasoby Spotify, lecz wierzymy, że i w tym zakresie znajdziemy interesujące pozycje.

Muno.pl na Spotify – znajdźcie nas i obserwujcie!

Zajrzyjcie na Spotify, znajdźcie nasz profil (tutaj!) i obserwujcie go! Już niebawem obecne już w bazie playlisty zapełnią się utworami. Do nich dołączą kolejne zestawienia z najlepszą muzyką!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →