Czego słuchają nasi ulubieni artyści? Sprawdź ich playlisty razem ze Spotify!

News

Portale streamingowe to medium, bez którego ciężko się obyć. Raz, że gromadzą przeogromną bibliotekę muzyczną z szerokim dostępem, dwa, że prócz tego, podsyłają nam ciekawe propozycje i tworzą playlisty skorelowane z naszym gustem. Na Spotify można znaleźć też zestawienia skomponowane przez artystów. Od nich, dla nich samych - a także dla nas.

Spotify i propozycje: jak szukać, żeby znaleźć

Odkrycie wszystkich funkcji, jakie oferują nam portale streamingowe znacznie poszerza nasze muzyczne horyzonty. Twarde trwanie przy swoich ulubionych nazwiskach jest szlachetne, aczkolwiek zatrzymuje w miejscu. Już samo radio danego utworu całkiem nieźle kluczy w obrębie interesujących nas dźwięków i wpadając w tą pętlę można trafić na ciekawe znaleziska, często gęsto niszowe – a takie cieszą jeszcze bardziej. Podobnie z playlistami Spotify, aktualizowanymi co poniedziałek i piątek: z jednej strony tygodniowe odkrycia, z drugiej, radar premier, obie oferujące sporo nowości. Trzeba przyznać, że raz siądą lepiej, raz gorzej, ale wśród długiej listy, zawsze wpadnie choć jeden utwór, który zapiszemy sobie na później. Po nitce do kłębka: od tej nowości możemy dać się przecież poprowadzić dalej, do kolejnych wartościowych numerów.

Spotify playlist

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spotify: kolabo z artystami

Co jeszcze dostajemy w ofercie od portali streamingowych? Ano gotowe playlisty, ułożone czy to gatunkami, czy aktywnościami. Do biegania, do pracy, do snu. Ambient i harde techno, skoczny pop do sprzątania, jazz do wyciszenia. No i jeżeli ktoś nie jest fanem słuchania całych płyt, można totalnie lecieć po nazwisku i skupić się na singlach i najbardziej nośnych utworach danego artysty. Spotify pozwala też na inspirację i daje nam wgląd w playlisty ułożone osobiście przez naszych idoli. Chcecie sprawdzić, czego słuchają m.in. Pan-Pot, Boris Brejcha, czy Deborah De Luca? Koniecznie zajrzyjcie na track IDs!

Deobrah De Luca’s track IDs

Spotify – eleketroniczna selekcja

W powyższym linku mamy dla Was zebrane najlepsze kawałki według plejady DJ-ów oraz producentów. Każdy z nich utworzył swoje prywatne słuchowisko i podzielił się nim ze wszystkimi użytkownikami Spotify. Fajnie? No fajnie, bo kto by nie chciał wiedzieć, czym Flume rozgrzewa się przed wyjściem na scenę albo jakie kawałki są natchnieniem dla Niny Kraviz.

Flume’s track IDs

A artystów wybranych dla nas przez portal jest jeszcze więcej – i proponują oni naprawdę zaskakujące wydawnictwa. Warto więc sprawdzić, co w trawie piszczy i przesłuchać playlisty wylansowane przez Spotify. Trochę komercha, wiadomo, ale właściwie – my tylko możemy się na tym wzbogacić. Kulturalnie, oczywiście.

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →