Pan-Pot przygotował niespodziankę dla fanów

News Film
Pan Pot

Jeśli myślicie, że z powodu trwającej pandemii jesteście zmuszeni siedzieć w domu i nudzić się, to jesteście głęboko w błędzie. Artyści przestawili swoją całą działalność na tryb online i co rusz przygotowują dla nas różnego rodzaju materiały audio-video. Do tego grona dołączył właśnie duet Pan-Pot. Tassilo Ippenberger i Thomas Benedixktóry w najbliższy piątek pokażą, jak wygląda od A do Z proces powstawania ich wspólnych utworów.

Pan-Pot pokaże, jak tworzy swoją muzykę

W piątek, 27 marca, o godz. 18:00 Pan-Pot na swoim oficjalnym kanale na platformie YouTube wyemituje w formie livestreamu specjalną sesję video. Podczas trwania transmisji duet niemieckich muzyków opowie o procesie twórczym, jak również zdradzi tajniki samej produkcji swoich utworów.

Pan-Pot Berlin Studio Broadcast

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pan-Pot – dwójka DJ-ów, dwójka przyjaciół

Pan-Pot czyli Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to dwójka didżejów i producentów, uznawanych za najbardziej charakterystycznych brzmieniowo artystów berlińskiej sceny muzycznej. Nagrywali m.in. dla wytwórni Einmaleins Musik i Mobilee.

Projekt oficjalnie zadebiutował w 2005 roku, na swoim koncie ma takie hity, jak m.in. Captain My Captain, Gravity czy Mental Rush, a sety cyklicznie grane chociażby na imprezach z cyklu Mobilee Rooftop oraz na wielkim Time Warp dały im bardzo wysoką pozycję na scenie techno. Co ważne, Tassilo i Thomas nie spoczywają na laurach i od kilku lat prowadzą również własną wytwórnię muzyczną Second State oraz dzięki najnowszym technologiom wciąż udoskonalają swoje występy na żywo.

Pan-Pot wystąpi w Polsce w tym roku?

Przypomnijmy, że Pan-Pot mają wystąpić w maju w Polsce w ramach cyklu OOBE. Z powodu trwającej pandemii koronawirusa, nie wiadomo jednak, czy wydarzenie dojdzie do skutku. Na razie impreza nie jest oficjalnie odwołana.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →