Flume zaprasza na wyjątkowy koncert z Red Rocks

News

Zapis rewelacyjnego koncertu Harley’a Edwarda Stretena z 2019 roku zostanie wypuszczony do sieci w najbliższy piątek.

Flume w Sydney

Producent zdecydował się na livestream po tym, jak z powodu trwającej pandemii koronawirusa został zmuszony do odwołania występu na Red Rocks 2020, który miał się odbyć w zeszłym miesiącu.

Występ Flume na ubiegłorocznej edycji imprezy, zatytułowany Flume & Friends został całkowicie wyprzedany i bardzo dobrze zapamiętany przez publikę. Sam muzyk wspomina, że to jeden z najważniejszych koncertów w całej jego karierze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Występ zostanie wyemitowany dwukrotnie: w nocy z czwartku na piątek o godzinie 03:00 czasu polskiego oraz w piątek o 21:00 na YouTube Channel, Future Classic, Twitch Channel oraz na PlayStation przez aplikację Littlstar.

Przypomnijmy, że Streten zagrał w towarzystwie przyjaciół i współpracowników, takich jak: slowthai, Vera Blue, Reo Cragun i JPEGMAFIA.

Flume & Friends – Live From Red Rocks

Flume – artysta ze światowej czołówki

Harley Edward Streten to postać, której nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Australijski producent już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce twórców muzyki elektronicznej. Począwszy od 2011 roku, gdy zadebiutował jako Flume, dostarcza nam dźwięki absolutnie wyjątkowe. W jego twórczości mieszają się różne, czasem bardzo skrajne stylistyki. Najnowsze wydawnictwa artysty to mixtape Hi This Is Flume oraz EPka Quit, które ukazały się w 2019 roku.

Flume – Never Be Like You feat. Kai

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →