An On Bast zagra na Mysteryland 2020

Festiwale News
an on bast i carl cox

Wrocławska producentka, An On Bast, zasiliła line-up holenderskiego festiwalu.

An On Bast dołącza do line-upu Mysteryland 2020

Impreza w formie online odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia, a jej hasło przewodnie to Let’s Get High. Występy artystów, którzy zagrają w balonach nagrzewanych powietrzem, będzie można oglądać na żywo pod tym adresem.

Łącznie wystąpi ponad pięćdziesięciu artystów, m.in.: Paul van Dyk, Joris Voorn, Lucas & Steve, Sefa, Christopher Coe, oraz właśnie An On Bast. Pełny line-up zostanie ogłoszony tuż przed samym festiwalem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

An On Bast, Mysteryland 2020

Mysteryland o jeden z najstarszych festiwalu z muzyką elektroniczną na świecie. Pierwsza edycja odbyła się w 1993 roku i na stałe wpisała się w holenderski rozkład letnich festiwali. Podobnie, jak w poprzednich latach tegoroczna edycja imprezy, zaoferuje pełną gamę muzyki elektronicznej: od house po hardstyle, od trance po dancehall i od hip-hopu po techno. Wykonawcy wystąpią na ośmiu różnych scenach online, takich jak Main Stage, Q-dance, Vunzige Deuntjes x Desperados, Awesome Soundwave i Trance Energy. Każdy widz będzie mógł wcielić się w reżysera, wybierając kanał do nadawania w czasie rzeczywistym.

Kiedy dotarło do nas, że nie będziemy mogli zrobić festiwalu w normalnej formule, razem z zespołem zaczęliśmy zastanawiać się nad różnymi sposobami stworzenia atrakcyjnej alternatywy dla naszej publiczności. Jestem pewien, że transmisje koncertów z naprawdę niecodziennych i widowiskowych lokalizacji zrobią na oglądających duże wrażenie – komentuje dyrektor Mysteryland Milan Raven.

Więcej szczegółów dotyczących eventu znajdziecie tutaj.

An On Bast – polski muzyczny towar eksportowy

An On Bast, czyli Anna Suda, jest obecna na scenie muzyki elektronicznej od 2006 roku. Absolwentka Red Bull Music Academy grywa znakomite live-acty  z muzyką house i techno oraz improwizowane, eksperymentalne formy z użyciem instrumentów hardware’owych. Występowała na wielu festiwalach: od barcelońskiego Sonara po krakowski UnsoundGarbicz i niemiecki Nachtdigital.  Ma na koncie kilka albumów wydanych w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Chętnie reinterpretuje klasyczne dzieła WieniawskiegoChopina czy Pendereckiego na brzmienia elektroniczne. Wrocławianka wyda jesienią swój najnowszy album w wytwórni legendarnego Carla Coxa.

An On Bast – BreathPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →