An On Bast prezentuje Coherent Excitations

News
an on bast

Anna Suda, znana szerzej jako An On Bast, może pochwalić się najnowszym wydawnictwem. Dziś, nakładem labelu Modularfield Records, ukazał się już ósmy album producentki zatytułowany Coherent Excitations. W związku z premierą, ogłoszona została trasa artystki.

An On Bast: ponownie Modularfield Records

To nie będzie pierwszy raz, kiedy wrocławska producentka i kompozytorka ma możliwość współpracować z niemiecką wytwórnią Modularfield Records. Po blisko półtora roku od wydania Summer Camp Experiment, przyszła pora na drugi winyl. Składający się z 8 utworów album Coherent Excitations, jak opisuje sama autorka:

(Album) dotyczy uwagi i obserwacji wewnętrznych momentów i synchronizacji, zwracania uwagi na płynący strumień życia.

Początek trasy, jak i premiera płyty przypada odpowiednio na dzisiaj i jutro!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

An On Bast - Coherent Excitations

An On Bast – Coherent Excitations

Zdobywająca coraz to większy rozgłos na świecie oficyna, swoją markę i prestiż zawdzięcza w głównej mierze zindywidualizowanemu podejściu do muzyki. Nietrudno się domyślić, iż target, jaki obrali szefowie wydawnictwa, skierowany jest do producentów, którzy swoją twórczość kreują za pomocą systemów modularnych. An On Bast tym samym wpasowuje się idealnie w ramy narzucone przez włodarzy wytwórni z siedzibą w Koloni. Rzadko kiedy bowiem można usłyszeć Annę grającą inaczej niż na swoich syntezatorach modularnych.

An On Bast i Album Release Tour. Watergate na początek

Co do tego, że najnowszy longplay artystki odbije się szerokim echem na scenie muzyki elektronicznej i alternatywnej w Polsce i za granicą, nie ma najmniejszych wątpliwości. W związku z premierą krążka, ogłoszona została trasa Album Release Tour. W jej ramach reprezentantka agencji C&C Bookings zwiedzi Polskę wzdłuż i wszerz. Od sopockiego Sfinks700 po Bliską w Bielsku-Białej.

An On Bast - Coherent Excitations - Album Release Tour

An On Bast – Coherent Excitations – Album Release Tour

Pierwsza impreza odbędzie się już dziś w berlińskim Watergate. Natomiast całość zepnie klamrą październikowa wizyta w Zielonej Górze w klubie Obiekt.

An On Bast – Coherent Excitations: posłuchaj już dziś!

Zarówno 180-gramowy winyl, jak i wersja digital dostępne będą w sprzedaży już dziś. Jeśli jesteście ciekawi kolejnej muzycznej podróży zaserwowanej przez  mieszkającą na co dzień we Wrocławiu producentkę, to bez problemu możecie ją odsłuchać dzięki platformie Bandcamp.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →