Wow! An On Bast zagra w przestrzeni siódmego największego stadionu świata

fot. materiały prasowe
News
An On Bast

Halo, An On Bast? Tu Carl Cox. Zagrasz ze mną na Wembley? Dzisiejsza wiadomość o zaproszeniu polskiej czołowej performerki muzyki elektronicznej przez Carla Coxa na imprezę do londyńskiego giganta przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Sky is the limit! Sprawdź szczegóły wydarzenia.

An On Bast x Carl Cox. To musi być miłość

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o słonecznym owocu współpracy pomiędzy An On Bast a Carlem Coxem w postaci występu na Ibizie. Wszystkie lipcowe i sierpniowe wtorki w osławionym DC-10 należały bowiem do Carla, powracającego po kilku latach z dwumiesięczną rezydenturą na białą wyspę. W ramach Carl Cox Invites 26 lipca wystąpiła uwielbiana przez Carla czołowa przedstawicielka polskiej muzyki elektronicznej An On Bast. Obok niej stery kultowej DJ-ki dzieliły takie postaci, jak Matador, Vince Watson, Christopher Coe. Wisienką na torcie był Carl Cox w całonocnej formule b2b z legendą francuskiej sceny Laurentem Garnierem. No words needed.

An On Bast
An On Bast / fot. materiały prasowe

Tegoroczny sezon festiwalowy przyniósł jeszcze jeden sukces w dorobku An On Bast. Zamieszkała we Wrocławiu producentka wystąpiła na jednej z najstarszych open-airowych imprez w Europie – holenderskim Mysteryland. W tym miejscu miała przyjemność wystąpić na scenie Cocoon / Carl Cox presents Awesome Soundwave. Stage absolutnie wyjątkowy, gdyż skompletował artystów grających wyłącznie live-acty. An On Bast pojawiła się u boku Recondite, Octave One czy De Sluwe Vos. Po drodze pojawił się booking w berlińskim Watergate, gdzie Anna Suda gra regularnie od kilku lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fabrik, Wembley, Awakenings

Zbliżający się październik przynajmniej na papierze wygląda na najgrubszy miesiąc w karierze An On Bast pod względem występów. Ania pojawi się w miejscach ikonicznych, legendarnych, za każdym razem na zaproszenie Carla Coxa. Z początkiem października Ania wybierze się do stolicy Hiszpanii, aby zagrać tam w kultowym Fabrik, największym klubie z muzyką klubową na całym Półwyspie Iberyjskim. W tym miejscu zaprezentuje się w asyście największych na scenie – Antigone, Davide Squillace, Lady Starlight, Nic Fanciulli czy Saytek.

Boiler Room x Instytut Festival

Prawdziwa bomba czeka na An On Bast dwa tygodnie później – ze swoim live’em zainstaluje się na Wembley Arena. Wyjątkowa noc nie tylko dla naszej artystki – tego wieczoru będzie miała premiera najnowszego albumu Carla Coxa Electronic Generations. Wszystko wskazuje na to, iż trybuny Wembley wyprzedadzą się do ostatniego miejsca.

Jestem bardzo wzruszona tym ogłoszeniem, ponieważ to wydarzenie wykracza poza moje marzenia. Zagram na żywo na Wembley Arena! Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo cieszę się, że jestem wśród artystów, którzy dołączą do Carla Coxa. Wszystko to na scenie podczas jego wielkiej nocy, kiedy premierowo zaprezentuje swój najnowszy album Electronic Generations. Ogromne podziękowania Carl!

– An On Bast na Facebooku.

Czytaj także: An On Bast – wywiad dla Muno.pl

Końcówka miesiąca to już wizyta na najważniejszej elektronicznej imprezie świata – Amsterdam Dance Event. Ania zagra na imprezie Carla z doskonałymi gośćmi – Kink, Marc Romboy czy Reinier Zonneveld. Dzisiaj publikujemy time-table Awakenings w potężnej przestrzeni w Amsterdamie – Ziggo Dome. Wygląda na to, że kto trzyma się w ekipie Carla Coxa, ten dotyka nieba. Gratulujemy tak wspaniałej współpracy i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych epickich bookingów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →