Awakenings na Amsterdam Dance Event pobije wszelkie rekordy świata

fot. materiały prasowe
News
Awakenings

Awakenings to najstarszy festiwali w Holandii, organizujący swoje ikoniczne imprezy już od 22 lat. Imprezy spod szyldu „przebudzenia" gromadzą na swoich imprezach 190 000 osób każdego roku. W tym roku Awakenings zapowiada dziewięć imprez w trakcie Amsterdam Dance Event. Nikt wcześniej nie zrobił tego na taką skalę. Sprawdź szczegóły.

Awakenings. Impossible is nothing

Stolica Holandii pod koniec września ponownie zostanie zalana żółto-czarnymi barwami. Największe wydarzenie branżowe – Amsterdam Dance Event – odsłania bowiem kolejne karty najbardziej intensywnego tygodnia dla muzyki elektronicznej na świecie. ADE to świetna okazja dla wytwórni, DJ-ów i promotorów do zorganizowania swoich showcase’ów. Stały punktm programu należący do ikonicznego Awakenings. Ten pobije w tym roku wszelkie rekordy – w trakcie ADE impreza pojawi się dziewięć razy. Nawet nie wiemy, jak to skomentować.

Awakenings
Gashouder, Amsterdam

Wszystkie dziewięć wydarzeń odbędzie się w dwóch lokalizacjach na terenie Amsterdamu. Pierwsza z nich to legendarna, industrialna przestrzeń znana jako Gashouder. Gazownia jest dobrze kojarzona wśród osób imprezujących w Holandii – dla Awakenings to drugi dom, gdzie odbyły się najlepsze imprezy w historii organizacji. Adam Beyer, Richie Hawtin, Joris Voorn – wszyscy oni regularnie pojawiają się w Gashouder ze swoją świtą na własnych, autorskich imprezach. Drugim miejscem będzie Ziggo Dome, który na co dzień sprawuje największą koncertową arenę w Amsterdamie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Awakenings. An On Bast na liście marzeń

Kogo usłyszymy na dziewięciu (!) imprezach Awakenings między 19 a 22 października? Impreza znana jest z tego, że trzyma ze swoimi bliskimi współpracownikami, artystami zaprzyjaźnionymi na przestrzeni ponad 20 lat. Awakenings rozpocznie się od imprezy otwarcia w Gashouder 19 września, na której wystąpią Cera Khin, Hector Oaks, Nina Kraviz, Paula Temple, U.R.TRAX i Vladimir Dybushkin.

Richia Hawtin @ Awakenings, ADE Special 2021

Pozostałe wydarzenia – oprócz niedzielnego closingu – odbędą się pod batutą największych na scenie. Adam Beyer presents Drumcode. Richie Hawtin From Our Minds. Joris Voorn presents Spectrum. Joseph Capriati Invites. Exhale with Amelie Lens. Charlotte de Witte presents KNTXT. Live: Carl Cox Invites Reinier Zonneveld & More.

Czytaj także: Awakenings Easter Festival – najlepsze sety

Line-up ocieka wspaniałymi artystami. Dla nas najważniejsza jest impreza Carla Coxa, na której wystąpi nasza najlepsza producentka An On Bast. Anna Suda idzie na sam szczyt. Podczas tegorocznej edycji wystąpiła m.in. na Fusion Festival oraz w DC-10 na zaproszenie Carla Coxa. Gratulujemy i do zobaczenia w Amsterdamie!

Awakenings – ADE – line-up

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →