Obejrzyj 7-godzinny streaming ze STOOR – prawdopodobnie najważniejszej techno imprezy roku

fot. via Facebook Speedy J
News
Stoor

Przychodzimy z absolutną bombą na spędzenie nadchodzącego, niedzielnego wieczoru. Projekt STOOR, za który odpowiedzialny jest Speedy J, udostępni blisko 7-godzinną relację z ich imprezy. Całość została zarejestrowana podczas tegorocznego Amsterdam Dance Event. Spotkaliśmy się z opiniami mówiącymi o najlepszej techno imprezie tego roku.

STOOR – muzyczna podróż do korzeni techno

Po niezapomnianej pierwszej edycji imprezy STOOR na ubiegłorocznym Amsterdam Dance Event sequel tego wyjątkowego projektu był nieunikniony. Rok temu pod batutą holenderskiej legendy techno, Speedy J, usłyszeliśmy Colina Bendersa, Lady Starlight, Steve Rachmada aka Sterac i Surgeona. Feedback był oszałamiający, natomiast sama impreza należała do jednej z najlepszych wśród setek, jakie miały miejsce na najważniejszej imprezie elektronicznej na świecie.

Obejrzymy 7-godzinny streaming ze STOOR - prawdopodobnie najważniejszej techno imprezy roku
STOOR | ADE 2022 / fot. via Facebook

STOOR live to w pełni improwizowany jam analogowy pomiędzy uzupełniającymi się muzykami prowadzonymi przez ikonę techno Speedy J. Scenografią, światłem i zespołem artystów wideo kierował uznany projektant przestrzenny Karl Klomp. Specjalnie dla STOOR zaprojektował scenę i projekt wideo, który wypełnia lukę pomiędzy publicznością a artystami. Dzięki zastosowaniu zrobotyzowanych kamer i hardware’owego sprzętu zainstalowanego na ekranie LED obraz i dźwięk stały się symbiozą nieokiełznanej elektroniki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

STOOR – niedziela będzie dla nas

Do końca nie wiemy, jak się przygotować na niedzielny wieczór. Na pewno będzie potrzebny duży ekran i możliwie najlepszy dźwięk. Dobre wino i zestaw tapasów czy sportowe buty i zaaranżowany mały parkiecik? Oto jest pytanie. Jedno jest pewne – przez siedem godzin będziecie częstowani najlepszym techno na świecie.

Czytaj także: Amsterdam Dance Event 2022 – relacja Muno.pl

Dołącz do nas 20 listopada, kiedy będziemy transmitować cały 7-godzinny set STOOR na żywo w Paradiso, zarejestrowany podczas Amsterdam Dance Event 2022. Ten wieczór był niezapomnianą, czystą radością. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się tym nagraniem i wspólnie przeżyć to wyjątkowe wydarzenie. Do zobaczenia na czacie!

– organizatorzy.

Czytając opinie po tegorocznej edycji, można spotkać się z bardzo emocjonalnymi wypowiedziami. Wszyscy zgodnym głosem opisują tamtejsze wydarzenia jako niezapomniane doświadczenie pełne inspiracji i wieczór, który niejednemu rozwinął muzyczne skrzydła. Wygląda na to, że lepszą opcję na niedzielę trudno znaleźć. Daj się ponieść kwintesencji techno serwowanej przez najlepszych w swoim fachu – Speedy J, Dashe Rush, Surgeona, RODa i Rødhåda. Zaczynamy punkt 17:00!

STOOR live in Paradiso – ADE 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →