Rusza Amsterdam Dance Event 2022- najważniejsze wydarzenie roku

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Amsterdam Dance Event

W ciągu najbliższych pięciu dni stolica Holandii ponownie zostanie zalana żółto-czarnymi barwami. To oznacza tylko jedno – rusza najważniejsze wydarzenie dla muzyki elektronicznej na świecie. Nasz redaktor pojawi się na miejscu relacjonując m.in legendarny Awakenings w Gazowni w ramach Amsterdam Dance Event.

Amsterdam Dance Event. A place to be

Epicentrum muzyki elektronicznej od dawna koncentruje się w Europie, pierwsze skrzypce gra tutaj bezkonkurencyjnie październikowe wydarzenie w stolicy Holandii – Amsterdam Dance Event 2022. Niekwestionowany król na naszym kontynencie, a może i całym świecie pod względem bogactwa obszaru, po jakim porusza się nasz ulubiony nurt muzyczny.

Amsterdam Dance Event
ADE / fot. Courtesy of PR

Znajdziemy tutaj każdy podmiot związany z elektroniką, przekrój poprzez dosłownie wszystkie aspekty z nią związane. Od imprez klubowych i wielotysięcznych eventów, przez tematyczne konferencje i praktyczne warsztaty, po niezliczone ilości wykładów. To najistotniejsze wydarzenie dla całego przemysłu zajmującego się elektroniczną muzyką taneczną. W jednym miejscu spotykają się tutaj muzyka, technologia, wizualizacje, sztuka, media, biznes, film, moda i lifestyle. Sens inicjatywy ADE, za którą odpowiedzialna jest holenderska organizacja muzyczna BEMA, najlepiej wyjaśnia jej dyrektor generalny, Richard Zimlja:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To miejsce jest jak muzyczna, międzynarodowa siatka. Najlepszy czas, aby spotkać nowych, potencjalnych partnerów oraz niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć o rozwoju przemysłu muzycznego i jego nowych trendach. ADE wyciąga przede wszystkim rękę dla wszystkich zaangażowanych w muzykę taneczną – artystów, managerów, agentów, wytwórni – i pozwala im zrobić kolejny krok.

ADE 2022 – spotkanie na szczycie

W Amsterdamie pojawią się wszyscy, którzy liczą się w grze. Niech najlepszą rekomendacją, dlaczego warto pojawić się na ADE, będą wypowiedzi od najlepszych reprezentantów muzyki elektronicznej na świecie.

Są tutaj wszyscy moi przyjaciele, z którymi w końcu mam okazję spokojnie porozmawiać. Podczas występów jest to niemożliwe, każdy z nas stara się po zakończonym secie jak najszybciej dotrzeć na miejsce kolejnego występu albo wrócić do domu

– Carl Craig.

To dla mnie najważniejsze wydarzenie w ciągu roku. Mam okazję spotkać ludzi, którzy pomagają mi w karierze – warto choć raz w roku spotkać się twarzą w twarz. Najważniejsi promotorzy, remikserzy, dziennikarze – miło jest utrzymywać całoroczny kontakt mailowo, jeszcze milej w końcu napić 

– Mauro Picotto.

Podczas ADE spotyka mnie to, co najważniejsze w DJ-skiej karierze. Kontakt z ludźmi odpowiedzialnymi za status, który osiągnąłem, jest kluczowy do mojego dalszego rozwoju

– Tommy Four Seven.

Awakenings ADE 2018 | Rebekah & Paula Temple

Nasza redakcja melduje się na miejscu, relacjonując m.in openingową imprezę Awakenings w legendarnym Gashouder. Skompletowany line-up to czysta, techniczna uczta dla wielbicieli mocniejszego grania. Za sterami najsłynniejszej halowej imprezy techno pojawią się: U.R. Trax, Vladimir Dybushkin, Nina Kraviz, Hector Oaks, Cera Khin, Paula Temple i Reinier Zonneveld.

W środę w ciągu dnia odbędzie się także showcase KEYI MAGAZINE, niezależnego magazynu traktującego o szeroko pojętej sztuce, modzie i muzyce. KEYI MAGAZINE został założony przez dwóch polskich fotografów – Izabellę Chrobok i Grzegorza Bacińskiego, zamieszkujących Berlin i Shenzhen. Na imprezie wystąpią nasi reprezentanci w postaciach Berlin Bunny, Melani. w asyście lokalnych artytów Grace Dahl i Nick Moody. Event odbędzie się w klubie Atelier, darmowe bilety można dostać pod tym adresem.

Rusza Amsterdam Dance Event 2022- najważniejsze wydarzenie roku
fot. materiały prasowe

To nie koniec polskich akcentów podczas Amsterdam Dance Event. DEAS wystąpi na scenie CLR na Dockyard Festival obok Chrisa Liebinga, DJ Rusha, Luke’a Slatera czy Nicole Moudaber. Na zaproszenie Carla Coxa prosto z Wembley przyjedzie z kolei An On Bast – nasza najlepsza performerka pojawi się na sobotnim Awakenings w Ziggo Domme. Gratulujemy. Moc będzie z nami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →