Spływają do nas sety z Awakenings Easter Festival 2022, więc postanowiliśmy się z Wami nimi podzielić

Fot. Awakenings
News
Awakenings Easter Festival 2022, Awakenings, Holandia, Kwiecień, Amsterdam

Nie byłeś_aś na Awakenings Easter Festival 2022, bo akurat zajadałeś_aś się ukochaną sałatką jarzynową? Dax J grał w amsterdamskim Halfweg 1165, a Ty w tym czasie dyskutowałeś_aś przy wielkanocnym stole na temat wielkości majonezu Winiary nad Kieleckim? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że bawiłeś_aś się równie dobrze. Święta świętami, a sety setami. Te pierwsze będą za rok, te drugie lądują w sieci aż miło. Jeśli je przegapiłeś_aś, to nic straconego. Od czego masz nas i nasze zestawienie znalezionych w sieci setów z zakończonej w niedzielę, jednej z dwóch szykowanych na ten rok imprez Awakenings.

Awakenings Easter Festival 2022. Powrót z rozmachem

Od zakończenia Awakenings ADE 2021 minęło równiutkie pół roku. W kwestii organizacji imprez niewiele się od tego czasu zmieniło. Holandia leci na pełnej, mając w planach kolejne wydarzenia zaplanowane przynajmniej do końca sezonu festiwalowego. Przodujący pod tym względem jest Awakenings, który z okazji 25-lecia działalności wpadł na pomysł dzielenia się z fanami swoim pomysłem na jubileusz dwukrotnie. I taką postawę to my szanujemy. Albo grubo, albo grubiej.

Było ich łącznie 89, podzielonych na 7 scen. Zgodnie z tradycją amsterdamskiego projektu całość rozpoczęła się dość wcześnie. Od 12:00 w południe i otwierających event występów Rene Wise, Joyhauser, Samy, po closingi DJ Rusha, Tale Of Us czy Adama Beyera. Dwudniowy sold out, tysiące festiwalowiczów i święta jak z bajki. Kulminacyjny moment cyklu paschalnego nie mógł przypaść na lepsze okoliczności. Amsterdam ponownie mógł świętować. Już nie tylko stricte muzycznie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Awakenings Easter Festival 2022

Awakenings Easter Festival 2022. Przegapiłeś? Nadrób zaległości

Święta Wielkiej Nocy można było spędzać na sto różnych sposobów. Ten jeden wart był tego, aby zamiast udać się do pobliskiego kościoła ze święconką w Wielką Sobotę, móc pozwolić sobie na uczestnictwo w jednym z największych tegorocznych eventów z muzyką elektroniczną. Organizatorzy nie pozostawiają wątpliwości co do zamiarów względem drugiej odsłony swoich dwudziestych piątych urodzin. Ma być jeszcze lepiej i jeszcze wspanialej. Czy to w ogóle możliwe? Nie wiemy, choć się domyślamy. Zapewne istnieją nieznane nam powody, które mają rozwiać nasze wątpliwości. Wczytując się w komentarze pod udostępnionymi w sieci zaledwie kilkanaście godzin temu występami, niczego nie wykluczamy. Znając Awakenings będzie dobrze bez względu na wszystko.

Nie mogliśmy sobie życzyć lepszego powrotu po prawie 3 latach. Wczoraj zakończył się magiczny festiwalowy weekend. Do zobaczenia w lipcu na naszym Letnim Festiwalu Kempingowym! Dziękujemy Wam za kolejne szalone doświadczenie! Do zobaczenia w lipcu na Awakenings Summer Festival.

czytamy na stronie wydarzenia

Z blisko 90 występów „do tej pory” wpadła nam w ręce dyszka. Kwestia czasu i oficjalny kanał YouTube Awakenings pokusi się o wrzutkę wybranych przez siebie występów, więc dotychczas opieramy się na tych, wrzuconych przez samych artystów i nagranych przez losowo wybranych internautów. Gdy tylko kolejne wpadną nam w ręce, czym prędzej je tutaj zamieścimy. Enjoy!

Awakenings Easter Festival 2022
Fot. Awakenings / Rene Wise

Awakenings Easter Festival 2022 – Luke Slater

Awakenings Easter Festival 2022 – SHDW & Obscure Shape

Awakenings Easter Festival 2022 – 999999999

Awakenings Easter Festival 2022 – Dax J

Awakenings Easter Festival 2022 – Kevin Saunderson

Awakenings Easter Festival 2022 – Chris Stussy

Awakenings Easter Festival 2022 – Enrico Sangiuliano

Awakenings Easter Festival 2022 – Perc

Awakenings Easter Festival 2022 – Adam Beyer

Awakenings Easter Festival 2022 – Joseph Capriati 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →