Inny wymiar imprezy. Carl Cox zagra pod piramidami w Gizie

via facebook.com/carlcox247
News
Carl Cox

W niecodziennych okolicznościach odbędzie się jedna z zaplanowanych imprez z udziałem brytyjskiej ikony muzyki tanecznej. Carl Cox leci do Egiptu, aby dać show pod tamtejszymi piramidami. Sprawdź szczegóły.

Carl Cox zawojuje cudem świata

Choć Egipt jako kraj o bogatej historii może się poszczycić wieloma zabytkami, najważniejszymi pozostają piramidy w Gizie. Uchodzą za symbol tego kraju. Co roku tłumy turystów przyjeżdżają do Egiptu, żeby zobaczyć monumentalne budowle na własne oczy i dowiedzieć się, kiedy powstały, kto je zbudował i po co. Z kolei 19 maja techno turyści odwiedzą jeden z siedmiu cudów świata dzięki imprezie z headlinerem w postaci Carla Coxa.

Carl Cox
via facebook.com/carlcox247

Carl Cox zagra w egipskich, wielkich piramidach w Gizie u boku Philippa Strauba i Gawdata. Taka impreza może się za szybko nie powtórzyć – regularne bilety dostępne są w cenie 425zł lub wejścia VIP-owskie za 710zł. Zakupu dokonamy pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: „Oh yes! Oh yes!” – 5 rzeczy, które zbudowały legendę Carla Coxa

Pop ma Madonnę. Rock – Micka Jagerra. Muzyka klubowa – Carla Coxa. Nie znajdziemy bardziej ikonicznego, żyjącego DJ-a na świecie. Carla kojarzą wszyscy, nawet osoby niemające bliższego związku z muzyką elektroniczną. Muzyczny ambasador, weteran acid house, waga ciężka techno, pionier muzyki tanecznej, właściciel wytwórni oraz król Ibizy. W październiku zeszłego roku otrzymaliśmy siódmy album legendy techno zatytułowany Electronic Generations. Na krążku znaleźli się znakomici goście i przyjaciele Coxa tacy jak Fatboy Slim, Nicole Moudaber oraz niezastąpiony Franky. Z pewnością wiele z tego materiału usłyszymy podczas najbliższych występów Carla, który podejmuje wyzwanie grania hybrydydowych setów.

Carl Cox Hybrid Live at VW Arena Istanbul 

Wracając do Egiptu warto wspomnieć o niedawnym pokazie mody. Muzyka Jeffa Millsa stanowiła tło jesiennej kolekcji Diora dla mężczyzn. Pokaz zatytułowany Celestial był inspirowany science fiction – tematem bardzo bliskim działalności i światopoglądowi Millsa. Kolekcja została zaprezentowana przed egipskimi piramidami w Gizie. Projektant Diora, Kim Jones, oznajmił, iż techno symbolizuje futurystyczne elementy jego 75-częściowej kolekcji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →