Carl Cox wydaje EP-kę będącą rozgrzewką przed jego nową płytą

fot. Jos Kottmann
News
Carl Cox fot. Jos Kottmann

Przed wydaniem swojego pierwszego od ponad dekady albumu Carl Cox podzielił się z fanami EP-ką Welcome to My World.

Carl Cox wita w swoim świecie

Carl Cox podgrzewa atmosferę przed premierą swojej najnowszej płyty Electronic Generations, która trafi do sprzedaży już niedługo, bo 28 października. Właśnie ukazała się 4-utworowa EP-ka brytyjskiego artysty, Welcome To My World, zawierająca zupełnie nowy utwór zatytułowany World Gone Mad oraz nowe aranżacje dobrze znanych słuchaczom utworów Speed Trials on Acid, How It Makes You Feel oraz See The Sun Rising. Usłyszymy w nich muzyków, z którymi współpracował w ostatnim czasie Carl Cox: Fatboy Slim, Nicole Moudaber oraz niezastąpiony Franky.

Całość Welcome to My World jest naładowana energią, dynamicznie oraz brzmieniowo zróżnicowana i wciągająca. Sprawdźcie zresztą sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przedsmak płyty

Wszystkie kawałki z EP-ki to oryginalne utwory wyprodukowane przez Carla Coxa, które stworzył na potrzeby swojej nadchodzącej płyty. Mamy więc do czynienia z godną reprezentacją brzmienia Electronic Generations i przedsmak tego, co czeka nas na siódmym albumie legendy techno. 

Płytę Electronic Generation możecie zamawiać pod tym linkiem

Carl Cox – Electronic Generations – lista utworów:

 1. Electronic Generations (El Rancho Mix)
 2. How It Makes You Feel
 3. Our Time Will Come
 4. Heads Up
 5. Toys Out of the Pram
 6. Bring It Back
 7. Deep Space X
 8. Keep the Pressure On
 9. Get After It
 10. Line Lock
 11. World Gone Mad
 12. Speed Trials On Acid
 13. Move the Crowd
 14. Apollo Beings
 15. See the Sun Rising
Electronic Generations Carl Cox
Okładka płyty Electronic Generations Carla Coxa

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →