Chase & Status i Carl Cox znów łączą siły. Oto preludium do nowego albumu

fot. Chase & Status / Facebook
News

To dość niecodzienna sytuacja, kiedy remiksy publikowane są wcześniej niż oryginały, prawda? Tak jest w przypadku najnowszych produkcji Carla Coxa - już od końca października w sieci dostępne są do odsłuchania remiksy kawałka Our Time Will Come z nadchodzącej płyty Electric Generations. Utwór tytułowy został zremiksowany przez duet Chase & Status.

Nieintencjonalna zapowiedź płyty

Remiks powstał po tym, jak Carl Cox zagrał b2b z Chase & Status na scenie Arcadia na festiwalu Glastonbury 2020.

Chase & Status B2B Carl Cox @ Annie Macs Dance Party on BBC Radio 1 – 11.12.2020

Oryginalna wersja kawałka Carla Coxa nie została jeszcze wydana – ma się pojawić na nadchodzącym albumie Electronic Generations, który ukaże się 2 grudnia. To będzie pierwszy od ponad dekady album jednego z najpopularniejszych didżejów i producentów na świecie. W czerwcu zapowiadano premierę tego wyjątkowego wydawnictwa, jednak we wrześniu data ta została przeniesiona.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czuję się bardzo szczęśliwy, że mam okazję podzielić się tym albumem. Jako DJ i artysta występujący na żywo mogę grać na całym świecie i widzieć ludzi cieszących się tańcem i wspólnym doświadczeniem bycia razem. Zebrałem wszystkie elementy, których nauczyłem się, obserwując te tłumy, dodałem swoje brzmienie i starałem się zapewnić wam prawdziwe wrażenia z muzyki elektronicznej

– powiedział Carl Cox dla DJ Maga.

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Na ten moment możemy pocieszyć się miniwydawnictwem z sześcioma remiksami premierowych kawałków, a wśród nich (poza wspomnianym duetem) znajdziemy interpretacje Fatboy Slima, Franky Wah czy Nicole Moudaber.

Carl Cox – Our Time Will Come (Chase & Status Remix)

Duet drum & bass nadał oryginalnemu utworowi nuty opartej na breakbeacie – kawałek pojawił się na krótko po wydaniu ich szóstego albumu studyjnego, What Came Before, który ukazał się w czerwcu.

Chase & Status – Hold Your Ground (Visualiser) ft. Ethan Holt

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →