Chase & Status i Carl Cox znów łączą siły. Oto preludium do nowego albumu

fot. Chase & Status / Facebook
News

To dość niecodzienna sytuacja, kiedy remiksy publikowane są wcześniej niż oryginały, prawda? Tak jest w przypadku najnowszych produkcji Carla Coxa - już od końca października w sieci dostępne są do odsłuchania remiksy kawałka Our Time Will Come z nadchodzącej płyty Electric Generations. Utwór tytułowy został zremiksowany przez duet Chase & Status.

Nieintencjonalna zapowiedź płyty

Remiks powstał po tym, jak Carl Cox zagrał b2b z Chase & Status na scenie Arcadia na festiwalu Glastonbury 2020.

Chase & Status B2B Carl Cox @ Annie Macs Dance Party on BBC Radio 1 – 11.12.2020

Oryginalna wersja kawałka Carla Coxa nie została jeszcze wydana – ma się pojawić na nadchodzącym albumie Electronic Generations, który ukaże się 2 grudnia. To będzie pierwszy od ponad dekady album jednego z najpopularniejszych didżejów i producentów na świecie. W czerwcu zapowiadano premierę tego wyjątkowego wydawnictwa, jednak we wrześniu data ta została przeniesiona.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czuję się bardzo szczęśliwy, że mam okazję podzielić się tym albumem. Jako DJ i artysta występujący na żywo mogę grać na całym świecie i widzieć ludzi cieszących się tańcem i wspólnym doświadczeniem bycia razem. Zebrałem wszystkie elementy, których nauczyłem się, obserwując te tłumy, dodałem swoje brzmienie i starałem się zapewnić wam prawdziwe wrażenia z muzyki elektronicznej

– powiedział Carl Cox dla DJ Maga.

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Na ten moment możemy pocieszyć się miniwydawnictwem z sześcioma remiksami premierowych kawałków, a wśród nich (poza wspomnianym duetem) znajdziemy interpretacje Fatboy Slima, Franky Wah czy Nicole Moudaber.

Carl Cox – Our Time Will Come (Chase & Status Remix)

Duet drum & bass nadał oryginalnemu utworowi nuty opartej na breakbeacie – kawałek pojawił się na krótko po wydaniu ich szóstego albumu studyjnego, What Came Before, który ukazał się w czerwcu.

Chase & Status – Hold Your Ground (Visualiser) ft. Ethan HoltPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →