Carl Cox nadal jest królem! Udowodnił to na Kappa Futur 2022

Fot. Pitchfork.com
News

Carl Cox ponownie zapisał się w historii dzięki wspaniałemu setowi na włoskiej imprezie. Występ jest w całości dostępny online.

Carl Cox jest w świetnej formie. Udowodnił to w Turynie

Festiwalowe lato trwa w najlepsze. Czekając na Audioriver czy Tauron, zaglądamy, co dzieje się na zagranicznych imprezach. A jest tego naprawdę sporo. I tak np. ubrany w charakterystyczną tropikalną koszulę Carl Cox, z nieschodzącym z twarzy uśmiechem, porwał swoją muzyką publikę festiwalu Kappa Futur, który odbył się na początku lipca w Parco Dora w centrum Turynu. Brytyjczyk nie szczędził ciężkich beatów i energetycznych ciosów wymierzanych ze sceny. Carl nie zdejmował nogi z gazu, przerzucając biegi z klasycznego techno po groove i acid.  

Cox zaprezentował we Włoszech wiele nowych, niegranych dotąd nigdzie indziej kawałków. Być może znajdą się one na nadchodzącym wielkimi krokami albumie artysty, którego premiera odbędzie się 16 września. Electronic Generations stanowi pierwszą od ponad dekady studyjną płytę Coxa. Artysta wyda ją w wytwórni BMG, z którą podpisał przed rokiem umowę. Z tej właśnie płyty festiwalowicze w Turynie usłyszeli wydany niedawno kawałek How It Makes You. Nagrany wspólnie z Nicole Moudaber utwór dostępny jest już w sieci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cały występ Coxa z Kappa Futur możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Carl Cox – Kappa Futur Festival Torino Italy 

Kappa Futur Festival 2022

Oprócz Carla Coxa na Kappa Futur wystąpili tacy muzycy, jak Amelie Lens, Boris Brejcha, Peggy Gou, Diplo, Dennis Cruz, Solomun, Tale Of Us, Wade, Blessed Madonna, Cybotron, Joseph Capriati czy Monika Kruse. Sprawdźcie, jak niektórzy z nich poradzili sobie w Turynie:        

Amelie Lens

Tale Of Us 

Joseph Carpiati

PawsaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →