„Carl Cox 24/7” – film dokumentalny o żywej legendzie

News

Zobacz jak wygląda życie jednego z najbardziej znanych djów na świecie. "Carl Cox 24/7" to film dokumentalny, dzięki któremu dowiecie się kim tak na prawdę jest Carl Cox.

„Carl Cox 24/7” to film dokumentalnym pokazujący codzienne życie chyba jednego z najbardziej uznananych dj’ów na świecie, jakim jest oczywiście Cox. Wraz z nim odwiedzimy Ibizę, Nowy Jork, Australię, Londyn i wiele innych, ekscytujących miejsc. Widz będzie miał niepowtarzalną okazję przyjrzeniu się prywatnemu życiu artysty. Zobaczymy jak Carl Cox radzi sobie z pracą jako dj oraz producent, jak również dostrzeżemy w nim zwykłego człowieka, który pośród występów na całym świecie, znajduje czas na spotkania z bliskimi znajomymi oraz rodziną.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Na film składać się będą nagrania z kluczowych imprez w karierze Coxa – Rave M25/Orbital czy też występ przed 1.5 milionową publicznością podczas Love Parade. Ponadto na „Carl Cox 24/7” znajdą się także liczne występy brytyjczyka w telewizji, niezliczona ilość zdjęć z imprez, opisy w magazynach muzycznych oraz ulotki z imprez. Archiwum to pochodzi z prywatnej kolekcji Carla Coxa, jak również rodziny, przyjaciół, promotorów, kolegów dj’ów i producentów, fanów.

 

Będziemy mieli okazję uczestniczenia w życiu światowej klasy dj’a, śledzenia jego napiętego harmonogramu – występy na imprezach na całym świecie, praca w studiu nad remixami oraz programami radiowymi, wywiady dla magazynów muzycznych, radia i telewizji, spotkania z fanami.

 

 

Na DVD znajdziemy także nagranie z występu Coxa z Miami podczas Ultra Festival, zarejestrowane przez 6 kamer w formacie High Definition z dźwiękiem Dolby Digital.

 

Premierowa projekca filmu odbędzie się 26 marca 2009 roku podczas Winter Music Conference. Oficjalna premiera filmu na DVD nieco później, bo 11 maja 2009 roku.

 

Zobacz także filmy z imprez:

 

Carl Cox & Friends Closing Party @ Space


Carl Cox w Space na IbiziePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →