Absolutny banger! Carl Cox po mistrzowsku remiksuje Radio Slave

fot. muno.pl
Radio Slave Carl Cox

Oryginalny kawałek Radio Slave to breakbeatowy hit pełen brytyjskiego basu. Teraz król Ibizy, Carl Cox, zamienia tę miejską perełkę w potężny techno banger. Sprawdźcie sami!

Radio Slave – uznany producent

Radio Slave to jeden z pseudonimów angielskiego producenta i didżeja muzyki elektronicznej Matthew Edwardsa. Utalentowany artysta, mieszkający w Berlinie, od kilkudziesięciu lat maluje swoim niepowtarzalnym stylem i jest jedną z najbardziej znanych postaci brytyjskiego clubbingu. Radio Slave szybko stało się synonimem potężnych remiksów, tym samym zdobywając wiele nagród. Jeśli chodzi o jego niezrównane interpretacje, to w naszej pamięci pozostają remiksy takie jak Horny i Thinking About You z Thomasem Gandeyem. Godne uwagi kawałki producenta to seria No Sleep, Grindhouse. Ostatnim jego przebojem jest właśnie Stay Out All Night, za który wziął się Carl Cox.

Radio Slave – Stay Out All Night

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Carl Cox nadał nowe oblicze Stay Out All Night

Tak, oryginał już sam w sobie jest atrakcyjny, ale Coxowi udaje się przerzucić swoją ekscentryczną charyzmę do utworu Radio Slave w coś mocniejszego i zaskakującego. Intro odzwierciedla charakterystyczną buntowniczość Coxa. Kawałek jest zrobiony pod techno sety, ale producentowi udało się elegancko zachować breakbeatowy charakter oryginału. To coś więcej niż remiks – to transformacja, naturalna metamorfoza, która honoruje pracę Radio Slave i odradza ją w nowy banger. Posłuchajcie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Radio Slave – Stay Out All Night (Carl Cox Remix)

Zobacz także: Najlepsze ścieżki dźwiękowe z gier na Nintendo (NES)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →