Carl Cox z pierwszym albumem od 10 lat. Słuchamy znakomitego singla! 

Fot. Mixmag
News
Carl Cox i Nicole Moudaber - para przyjaciół, para współpracowników

Płyta króla techno, Carla Coxa, ukaże się 16 września nakładem BMG. Już teraz promuje ją utwór How It Makes You Feel nagrany wspólnie z Nicole Moudaber.

Powrót króla

Pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, imperator techno – to tylko niektóre z określeń używanych w stosunku do Carla Coxa. Ten niesamowity, legendarny już artysta swój ostatni album studyjny wydał ponad 10 lat temu i właśnie teraz przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego w bogatej karierze krążka. Dekada w muzyce to ogrom czasu, jednak o świeżość muzyki popularnego Brytyjczyka możemy być spokojni, ponieważ pozostaje on aktywnym DJ-em i producentem, występującym regularnie na topowych światowych festiwalach i najlepszych klubach.  

Płyta nosząca tytuł Electronic Generations ma ujrzeć światło dzienne 16 września nakładem wytwórni BMG. Trafi na nią 17 premierowych kawałków oscylujących wokół takich gatunków, jak techno, house, hip-hop czy r’n’b. Przedsmak tego wszystkiego, co czeka na słuchaczy na nowym krążku „najlepszego DJ-a na świecie”, możemy poczuć już dzisiaj dzięki singlowi How It Makes You Feel, który Cox nagrał z legendarną Nicole Moudaber.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to bardzo epickie, mroczne techno, które trzeba odtworzyć od początku do końca, aby w pełni odczuć jego walory. Utwór How It Makes You Feel zabiera Cię w zwariowaną podróż, której kolejne zwroty akcji są coraz mocniejsze i mocniejsze.

– pisze o singlu Cox

Carl Cox & Nicole Moudaber – How It Makes You Feel

Carl Cox i Nicole Moudaber – para przyjaciół, para współpracowników

How It Makes You Feel to kolejny już raz, kiedy Carl i Nicole współpracują. W 2014 roku wypuścili wspólne wydawnictwo See You Next Tuesday. Moudaber po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę Coxa, kiedy podpisała kontrakt z jego wytwórnią Intec Records w 2009 roku. Od tego czasu para stała się prawdziwymi przyjaciółmi. Carl zaprosił Nicole do zremiksowania jego własnego utworu Chemistry w 2011 roku, a artystka występowała u boku muzyka na niezliczonych imprezach, w tym na festiwalach Carl Cox & Friends oraz na historycznej rezydencji Carla w Space Ibiza. Kiedy pojawiła się okazja do ponownej współpracy, nikt z tej dwójki nie namyślał się nawet chwili.

Kiedy Carl poprosił mnie o ponowną współpracę, tym razem nad jednym z kawałków z jego nowego albumu, wiedziałam, że ten utwór musi dostarczyć potężnej energii i rytmu, który zawsze wnosimy podczas naszych występów. How It Makes You Feel absolutnie rozbuja parkiety na całym świecie, więc jestem podekscytowana, że w końcu mogę pokazać Wam ten potężny utwór.

– tłumaczy Moudaber

Carl Cox z pierwszym albumem od 10 lat. Słuchamy znakomitego singla! 
Fot. DJMag


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →