Carl Cox z pierwszym albumem od 10 lat. Słuchamy znakomitego singla! 

Fot. Mixmag
News
Carl Cox i Nicole Moudaber - para przyjaciół, para współpracowników

Płyta króla techno, Carla Coxa, ukaże się 16 września nakładem BMG. Już teraz promuje ją utwór How It Makes You Feel nagrany wspólnie z Nicole Moudaber.

Powrót króla

Pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, imperator techno – to tylko niektóre z określeń używanych w stosunku do Carla Coxa. Ten niesamowity, legendarny już artysta swój ostatni album studyjny wydał ponad 10 lat temu i właśnie teraz przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego w bogatej karierze krążka. Dekada w muzyce to ogrom czasu, jednak o świeżość muzyki popularnego Brytyjczyka możemy być spokojni, ponieważ pozostaje on aktywnym DJ-em i producentem, występującym regularnie na topowych światowych festiwalach i najlepszych klubach.  

Płyta nosząca tytuł Electronic Generations ma ujrzeć światło dzienne 16 września nakładem wytwórni BMG. Trafi na nią 17 premierowych kawałków oscylujących wokół takich gatunków, jak techno, house, hip-hop czy r’n’b. Przedsmak tego wszystkiego, co czeka na słuchaczy na nowym krążku „najlepszego DJ-a na świecie”, możemy poczuć już dzisiaj dzięki singlowi How It Makes You Feel, który Cox nagrał z legendarną Nicole Moudaber.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to bardzo epickie, mroczne techno, które trzeba odtworzyć od początku do końca, aby w pełni odczuć jego walory. Utwór How It Makes You Feel zabiera Cię w zwariowaną podróż, której kolejne zwroty akcji są coraz mocniejsze i mocniejsze.

– pisze o singlu Cox

Carl Cox & Nicole Moudaber – How It Makes You Feel

Carl Cox i Nicole Moudaber – para przyjaciół, para współpracowników

How It Makes You Feel to kolejny już raz, kiedy Carl i Nicole współpracują. W 2014 roku wypuścili wspólne wydawnictwo See You Next Tuesday. Moudaber po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę Coxa, kiedy podpisała kontrakt z jego wytwórnią Intec Records w 2009 roku. Od tego czasu para stała się prawdziwymi przyjaciółmi. Carl zaprosił Nicole do zremiksowania jego własnego utworu Chemistry w 2011 roku, a artystka występowała u boku muzyka na niezliczonych imprezach, w tym na festiwalach Carl Cox & Friends oraz na historycznej rezydencji Carla w Space Ibiza. Kiedy pojawiła się okazja do ponownej współpracy, nikt z tej dwójki nie namyślał się nawet chwili.

Kiedy Carl poprosił mnie o ponowną współpracę, tym razem nad jednym z kawałków z jego nowego albumu, wiedziałam, że ten utwór musi dostarczyć potężnej energii i rytmu, który zawsze wnosimy podczas naszych występów. How It Makes You Feel absolutnie rozbuja parkiety na całym świecie, więc jestem podekscytowana, że w końcu mogę pokazać Wam ten potężny utwór.

– tłumaczy Moudaber

Carl Cox z pierwszym albumem od 10 lat. Słuchamy znakomitego singla! 
Fot. DJMag

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →